Wymiary i informacje dotyczące instalacji CAndt Solution Rco 6022ee 8p M12

CAndt Solution Rco 6022ee 8p M12 to wysoce wydajny skaner 3D o wymiarach 100 × 100 × 50 mm, który można zainstalować w dowolnym miejscu. Jest wyposażony w 8-punktowy, 12-metrowy skaner laserowy, który skanuje powierzchnię obiektu, umożliwiając łatwe i dokładne przetwarzanie danych. Skaner ten wykorzystuje algorytm wielokrotnego skanowania i zapewnia wysoką precyzję i szybkość, co pozwala na szybką, wydajną i niezawodną instalację. Skaner ten można używać do skanowania szerokiego zakresu powierzchni, od metali po tworzywa sztuczne i drewno. Jest wyposażony w tryb skanowania 3D, który pozwala na dokładne wykrywanie wszelkich zmian w obiekcie, co zwiększa niezawodność skanera.

Ostatnia aktualizacja: Wymiary i informacje dotyczące instalacji CAndt Solution Rco 6022ee 8p M12

Łazienka zyskuje, gdy technika baterii pozostaje w tle. Dzięki schowanej w ścianie instalacji i przyłączom, łazienka nie tylko wygląda piękniej, ale jest w niej także więcej przestrzeni. W ten sposób instalacja podtynkowa zapewnia więcej przyjemności kąpieli pod prysznicem, jak również czysty efekt wizualny oraz więcej swobody ruchów w strefie wanny.

iBox universal – wszechstronne rozwiązanie podtynkowe marki hansgrohe

iBox universal to zestaw podstawowy kompatybilny z wieloma rozwiązaniami podtynkowymi marki hansgrohe. Dużym plusem dla inwestorów jest oferowana przez ten system swoboda projektowa. Dlaczego? Instalację elementu podstawowego zlecasz dziś (na przykład budując nowy dom), a dopiero na etapie późniejszym (na przykład w przyszłym roku), możesz wybrać baterię lub termostat, które Ci się podobają.

W asortymencie marki hansgrohe znajdziesz ponad 200 rozwiązań do sterowania wodą w strefie prysznica i wanny - w wielu atrakcyjnych wariantach wzornictwa. To oferuje więcej czasu na wybór wyposażenia łazienki i zapobiega konieczności ponownego kucia ściany. Oprócz tego iBox universal ułatwia renowację: Wbudowany w ścianę zestaw podstawowy pasuje do wszystkich standardowych linii baterii hansgrohe i czyni wymianę elementów obsługi niezwykle prostą. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie zamontować nowoczesny element obsługi, na przykład z technologią sterowania Select.

Marzysz o głowicy prysznicowej z kilkoma rodzajami strumienia? Także w tym przypadku iBox universal jest właściwym wyborem, ponieważ został on opracowany z myślą o kompatybilności z wieloma rozwiązaniami funkcyjnymi.

RainSelect - instalacja bazowa dla ekskluzywnego wyposażenia łazienki

Za pomocą sterowania prysznicowego RainSelect teraz możesz wygodnie sterować swoją przyjemnością w kontakcie z wodą. Płaska sylwetka z metalu i szkła integruje się perfekcyjnie ze ścianą, duże przyciski termostatu umożliwiają intuicyjną obsługę. Ten elegancki efekt wzorniczy stał się możliwy do osiągnięcia dopiero w połączeniu z nowym sposobem instalacji: Element podstawowy RainSelect można zainstalować za pomocą standardowych narzędzi. Następnie można go połączyć na przykład z głowicą Rainmaker Select. Albo z inną dowolną głowicą prysznicową z jednym lub kilkoma rodzajami strumieni. Za pomocą RainSelect możesz sterować nawet pięcioma źródłami wody – na bazie tylko jednego elementu podstawowego.

Pięknie uporządkowana strefa wanny - z główką prysznicową, która bezdźwięcznie chowa się w brzegu wanny

Technikę armatury można zgrabnie ukryć pod brzegiem wanny. Jeśli wybierzesz na przykład armaturę wannową do montażu na brzegu wanny z główką prysznicową w zestawie, system Secuflex marki hansgrohe będzie właściwym uzupełnieniem. Zapewnia on bezdźwięczny powrót główki prysznicowej na miejsce i gwarantuje jej niezawodne działanie. Oprócz tego, chroni on także przestrzeń za wanną od szkód, które może wywołać woda. Otwarcie wanny nie jest konieczne - nawet w razie potrzeby naprawy czy kontroli w przyszłości. Można to zrobić bez problemu, bez unoszenia wanny lub jej demontażu. Również części zamienne można z łatwością wymienić od góry.

Tak dla strefy prysznica, jak i wanny - aby znaleźć perfekcyjnie dopasowany element podtynkowy, przejdź do wybranego przez siebie artykułu. W dziale „Akcesoria i części zamienne“ znajdziesz wszystkie informacje na temat potrzebnego elementu podstawowego. Marka hansgrohe poleca także zasięgnąć porady u profesjonalnego instalatora. Fachowy montaż zapewni Ci długotrwałą radość z jakościowego produktu marki hansgrohe.

Zanim zamówisz elektryka, zdecyduj, gdzie mają być zamontowane gniazdka elektryczne i włączniki światła. Warto dobrze je rozplanować, by potem nie kuć niepotrzebnie ścian, kiedy okaże się, że musimy je przenieść. Pamietajmy, że gniazdka przeznaczone do łazienki i kuchni muszą spełniać odpowiednie normy.

Spis treści

 1. Gdzie montować gniazdka i włączniki?
 2. Gniazdka elektryczne. Na jakiej wysokości montaż gniazd do pracy?
 3. Gdzie montować gniazdka elektryczne: bez spięć!
 4. Dobre gniazdka: 8 zasad, o których warto pamiętać

Zanim zamówisz elektryka zdecyduj, gdzie mają być zamontowane gniazdka elektryczne i wyłączniki światła. Planując rozmieszczenie gniazdek elektrycznych w mieszkaniu oraz wyłączników światła (kontakty), pamiętaj o kilku podstawowych zasadach.

Gdzie montować gniazdka i włączniki?

Łączniki do sterowania oświetleniem najwygodniej umieścić wewnątrz pomieszczenia, tuż przy wejściu, w miejscu, w którym możemy włączyć światło do pomieszczenia, do którego dopiero zamierzamy wejść. Idealnym do tego miejscem jest sprawdzone przez lata, intuicyjne i utrwalone tradycją miejsce na ścianie przy drzwiach wejściowych, od strony klamki, na wysokości ok. 140 cm nad podłogą i w odległości mniej więcej 15 cm od otworu drzwiowego. Pamiętać należy o odpowiedniej liczbie otworów na włączniki i wyłączniki w domowej aranżacji oświetleniem. Liczba gniazd i wypustów oświetleniowych (tzw. puszek) zależy zazwyczaj od standardu wyposażenia. Komfortowa liczba gniazd waha się w przedziale od 7 do 11 sztuk, liczba wypustów zaś - od 2 do 3.

Gniazdka elektryczne. Na jakiej wysokości montaż gniazd do pracy?

Gniazda wtykowe powinny być montowane na różnej wysokości - w zależności od pomieszczenia, do którego są dedykowane, ich przeznaczenia i intensyfikacji użytkowania danego gniazda. I tak:

► gniazda wtykowe do podłączenia drobnych AGD w kuchni montowane być powinny na ścianie, powyżej poziomu szafek, czyli ok. 100-120 cm nad płaszczyzną podłogi;

► gniazda wtykowe do wolnostojącej lodówki montuje się zazwyczaj ok. 30-100 cm nad płaszczyzną podłogi;

► gniazda wtykowe do zmywarki powinny znajdować się ok. 30-50 cm nad płaszczyzną podłogi.

Gniazda do podłączenia sprzętu do zabudowy dobrze jest zamontować na ścianie za sąsiednią szafką, a w jej tylnej ściance pozostawić otwór umożliwiający łatwy do nich dostęp. Można także zainwestować w specjalne gniazda elektryczne chowane w blacie.

.. Instalacja elektryczna w mieszkaniu krok po kroku >>>

Gdzie montować gniazdka elektryczne: bez spięć!

Osobne obwody instalacyjne (jednofazowe) powinny zasilać oprawy sufitowe i naścienne. Osobna ścieżka powinna obsługiwać gniazda wtykowe dedykowane do przełączania drobnych AGD (czajnika elektrycznego, miksera, tostera, kawiarki itp. ) oraz sprzętów elektrycznych o większych gabarytach i mocy, tj. zmywarka, chłodziarko-zamrażarka czy pralka. Oddzielne obwody (trójfazowe, zakończone puszką) instaluje się do płyty ceramicznej (zwykłej lub indukcyjnej) i ewentualnie elektrycznego podgrzewacza wody o dużej mocy. pl/porady/wykonczenie-i-remont/jak-zapobiegac-zwarciu-elektrycznemu-w-domu-ochrona-i-kontrola-instalacji-elektrycznej-aa-u5KC-2ETv-jVmT. html" target="_blank">Jak zapobiegać zwarciu elektrycznemu w domu? >>>

Dobre gniazdka: 8 zasad, o których warto pamiętać

1. Przemyśl, gdzie chcesz postawić lampy oraz sprzęt audio-wideo, zaznacz w pobliżu miejsca na gniazdka elektryczne (na każde 4–6 m2 powierzchni pokoju powinno przypadać co najmniej jedno gniazdko). 2. Optymalna wysokość gniazdka nad podłogą to 0, 3 m (jeszcze wygodnie jest do nich sięgnąć, a kable są już mało widoczne). 3. Wyłączniki zazwyczaj są instalowane na wysokości ramienia dorosłej osoby. Jeśli ktoś z domowników porusza się na wózku, zamontuj je na wysokości, która jest dla niego najwygodniejsza.

4. W kuchni zaplanuj gniazdka elektryczne do AGD. Umieszcza się je tuż nad blatem roboczym albo pod górnymi szafkami. 5. Duży sprzęt elektryczny podłączaj do gniazdek z uziemieniem: z bolcem lub z dwoma zaciskami (typ niemiecki, tzw. schuko). Te ostatnie kupisz w sklepach internetowych i hurtowniach. 6. Do łazienki są przeznaczone gniazdka bryzgoszczelne. Mają oznaczenie IP44. Montuje się je 1, 4 m nad podłogą, możliwie najdalej od strefy mokrej. 7. Warto docenić włączniki ze ściemniaczami. Nie tylko oszczędzają prąd, ale też pomagają szybko stworzyć kameralny nastrój w pokoju. 8. Ważne: pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa. Prace instalacyjne zlecaj wyłącznie wykwalifikowanym elektrykom.

Sonda

W jakim stylu utrzymany jest twój balkon lub taras?

Autor: mat. prasowe Nowa Papiernia

Lampa pająk doskonale odnajduje się we wnętrzach w klimacie industrialnym

Autor: mat. pras. Maxlight

Starannie dobrane lampy to kropka nad i w wystroju salonu. Na zdj. nowoczesny, ale pełen ciepła (także w kolorycie szkła) model Honey marki Maxlight. 

Montaż umywalki i instalacja baterii umywalkowej

 1. Manuals
 2. Brands
 3. C&T Solution Manuals
 4. Desktop
 5. RCO-6022EE-8P

Manuals and User Guides for C&T Solution RCO-6022EE-8P. We have 1 C&T Solution RCO-6022EE-8P manual available for free PDF download: User Manual

C&T Solution RCO-6022EE-8P User Manual (116 pages)

Superior Fanless Embedded System, RCO-6000 Series

Brand: C&T Solution|Category: DesktopSize: 10. 1 MB

Table of Contents
 • Table of Contents

  2

 • Prefaces

  5

  • Revision

   5

  • Disclaimer

   5

  • Copyright Notice

   5

  • Trademarks Acknowledgment

   5

  • Environmental Protection Announcement

   5

  • Safety Precautions

   6

  • Technical Support and Assistance

   7

  • Conventions Used in this Manual

   7

  • Package Contents

   8

  • Ordering Information

   8

  • Optional Accessories

   10

 • Chapter 1 Product Introductions

  11

  • Overview

   12

   • Key Feature

    12

   • Hardware Specification

    13

   • System I/O

    14

    • Rco-6000

     14

    • Rco-6000-4L(P)

     16

    • Rco-6000-4L(P)-M12

     18

    • Rco-6000-8L(P)

     20

    • Rco-6000-8L(P)-M12

     22

    • Rco-6011E(P)

     24

    • Rco-6011E(P)-4L(P)

     26

    • Rco-6011E(P)-4L(P)-M12

     28

    • Rco-6011E(P)-8L(P)

     30

    • Rco-6011E(P)-8L(P)-M12

     32

    • Rco-6022Ee(Pp/Pe)

     34

    • Rco-6022Ee(Pp/Pe)-4L(P)

     36

    • Rco-6022Ee(Pp/Pe)-4L(P)-M12

     38

    • Rco-6022Ee(Pp/Pe)-8L(P)

     40

    • Rco-6022Ee(Pp/Pe)-8L(P)-M12

     42

   • Mechanical Dimension

    44

    • Rco-6000 / Rco-6000-4L(P) / Rco-6000-4L(P)-M12 / Rco-6000-8L(P) / Rco-6000-8L(P)-M12

     44

    • Rco-6011E / Rco-6011E-4L(P) / Rco-6011E-4L(P)-M12 / Rco-6011E-8L(P) / Rco-6011E-8L(P)-M12 / Rco-6011P / Rco-6011P-4L(P) / Rco-6011P-4L(P)-M12 / Rco-6011P-8L(P)

     45

     • Rco-6011P-8L(P)-M12

      45

    • Rco-6022Ee / Rco-6022Ee-4L(P) / Rco-6022Ee-4L(P)-M12

     46

     • Rco-6022Pe-8L(P)-M12

      46

 • Chapter 2 Switches and Connectors

  47

  • Switch and Connector Locations

   48

   • Top View

    48

   • Bottom View

    49

   • Connector / Switch Definition

    50

   • Switch Definitions

    51

   • Connector Definitions

    51

 • Chapter 3 System Setup

  67

  • Set Torque Force to 3. 5 Kgf-CM to Execute All the Screwing and Unscrewing

   68

  • Removing Chassis Bottom Cover

   68

  • Removing Pcie/Pci Expansion Module

   69

  • Removing Chassis Top Cover

   70

  • Installing SODIMM

   71

  • Installing CPU

   72

  • Installing Mini Pcie Card / Msata

   77

  • Installing Antenna

   78

  • Assembly Chassis Top Cover

   80

  • Installing HDD on Internal SATA HDD Bay

   82

  • Installing HDD on Removable SATA HDD Bay

   84

  • Installing Pcie/Pci Expansion Card

   85

  • Assemble Pcie/Pci Expansion Module

   87

  • Assemble Chassis Bottom Cover

   88

  • Installing SIM Card

   89

  • Installing Wall Mount Kit

   91

 • Chapter 4 BIOS Setup

  92

  • BIOS Introduction

   93

  • Main Setup

   94

   • System Language

    94

   • System Date

    94

   • System Time

    94

   • Advanced Setup

    95

    • ACPI Settings

     95

    • AMT Configuration

     96

    • NCT6106D Super IO Configuration

     97

    • NCT6106D HW Monitor

     99

    • Serial Port Console Redirection

     100

    • CPU Configuration

     100

    • SATA Configuration

     101

    • Network Stack Configuration

     101

    • CSM Configuration

     102

    • USB Configuration

     103

   • Chipset

    104

    • System Agent (SA) Configuration

     104

    • PCH-IO Configuration

     106

   • Security

    109

    • Administrators Password

     109

    • Users Password

     109

  • Boot

   110

   • Setup Prompt Timeout

    110

   • Bootup Numlock State

    110

   • Full Screen Logo Show

    110

   • Hard Driver BBS Priorities

    110

  • Save & Exit

   111

   • Save Changes and Reset

    111

   • Discard Changes and Reset

    111

   • Restore Defaults

    111

 • Appendix Wdt & GPIO

  112

  • WDT Sample Code

   113

  • GPIO Sample Code

   114

Advertisement

Advertisement

Related Products

 • C&T Solution RCO-6022EE-4L
 • C&T Solution RCO-6022EE C&T Solution RCO-6022EE-4L-M12 C&T Solution RCO-6022EE-8L C&T Solution RCO-6022EE-4P C&T Solution RCO-6022EE-8L-M12 C&T Solution RCO-6022EE-4P-M12 C&T Solution RCO-6022EE-8P-M12 C&T Solution RCO-6022PP-4L-M12 C&T Solution RCO-6022PP-8P

  C&T Solution Categories

  MotherboardDesktopMonitorComputer HardwareNetwork Hardware


  More C&T Solution Manuals

  Wymiary i informacje dotyczące instalacji CAndt Solution Rco 6022ee 8p M12

  Bezpośredni link do pobrania Wymiary i informacje dotyczące instalacji CAndt Solution Rco 6022ee 8p M12

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Wymiary i informacje dotyczące instalacji CAndt Solution Rco 6022ee 8p M12