Szybka instalacja Haier Hbcf C2002

Instalacja Haier Hbcf C2002 jest szybka i łatwa. Przed rozpoczęciem instalacji należy zapoznać się z instrukcją obsługi i dokładnie przeczytać wszystkie wskazówki dotyczące bezpieczeństwa. Następnie należy umieścić urządzenie w odpowiednim miejscu, upewnić się, że jest ono odpowiednio wyważone, i podłączyć go do zasilania. Po zakończeniu instalacji, można włączyć urządzenie i przetestować jego funkcje. Haier Hbcf C2002 jest łatwe w użyciu i oferuje szybkie i bezproblemowe działanie.

Ostatnia aktualizacja: Szybka instalacja Haier Hbcf C2002

Strona informacyjna

 1. Strona główna
 2. Serwis Techniczny

Haier zapewnia rozległą sieć autoryzowanych centrów pomocy technicznej, które oferują maksymalne wsparcie i pomagają w zarządzaniu, konserwacji i naprawie urządzeń. Zależy nam na zapewnieniu profesjonalnej obsługi, zawsze blisko Twoich potrzeb.

INSTRUKCJA OBSŁUGI

Pobierz instrukcję obsługi dla Twojego urządzenia w formacie PDF bezpośrednio z naszej strony. Wybierz linię, nazwę i kod urządzenia.

GWARANCJA HAIER

Produkty Haier są objęte 2-letnią gwarancją na wszystkie wady zgodności. Zapoznaj się z warunkami gwarancji prawnej. Dowiedz się, czy Twoje urządzenie jest objęte rozszerzoną gwarancją. W takim przypadku pamiętaj, aby zarejestrować się zgodnie z regulaminem.

ZAREJESTRUJ URZĄDZENIE

Zarejestruj swój produkt, aby otrzymywać aktualizacje i sugestie dotyczące lepszego użytkowania i ochrony urządzenia. W zależności od zakupu możesz mieć prawo do dodatkowych korzyści, które firma Haier zarezerwowała dla Ciebie.

KONTAKT Z SERWISEM

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, Dział Obsługi Klienta Haier udzieli Ci wsparcia w zakresie wadliwego działania lub konserwacji Twojego urządzenia. com/adapt-image/67761/spare%20parts%20and%20accessories. 0&t=1620919855640" alt=""/>

AKCESORIA I CZĘŚCI ZAMIENNE

Haier dysponuje szerokim asortymentem akcesoriów i części zamiennych; skontaktuj się z autoryzowanym serwisem lokalnym i poszukaj części odpowiednich dla Twojego urządzenia.

CHECK & CARE

Odkryj program Check & Care do pielęgnacji i konserwacji Twojego urządzenia

CARE+PROTECT

Care + Protect oferuje pełną gamę profesjonalnych produktów do konserwacji i pielęgnacji urządzeń gospodarstwa domowego.

ZADZWOŃ DO NAS

Zadzwoń pod unikalny numer dla całej Polski*. Usługa dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8. 00 do 20. 00 I sobotę od 9. 00 do 17. 00.

*Koszt połączenia według stawek operatora

Napisz do nas

Skontaktuj się z naszym działem pomocy technicznej przez Internet, wypełniając forma w całości.

Candy Hoover Group S. r. l. z jednym udziałowcem, podlegająca zarządzaniu i koordynacji przez Candy S. p. A., z siedzibą pod adresem: Via Comolli, 16-20861 Brugherio (MB) – Włochy kapitał zakładowy: 30. 000. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

FIRMA

 • O firmie Haier
 • Haier Group
 • Newsletter
 • Investor relations
 • Kodeks Etyki

Candy Hoover Group S. 000, 00 EUR, w pełni wpłacony, włoski numer podatkowy i numer rejestracyjny w Rejestrze Firm Monza i Brianza 04666310158, VAT: IT00786860965

Proces naprawy nie jest uruchamiany dla aplikacji Szybka instalacja pakietu Office - Office | Microsoft LearnPrzejdź do głównej zawartości

Ta przeglądarka nie jest już obsługiwana.

Przejdź na przeglądarkę Microsoft Edge, aby korzystać z najnowszych funkcji, aktualizacji zabezpieczeń i pomocy technicznej.

 • Artykuł
 • Czas czytania: 2 min
 • Dotyczy:
  Office Professional Plus 2019, Office Standard 2016, Office Professional Plus 2016, Office Standard 2013, Office Professional Plus 2013, Office Professional 2013, Office Home and Student 2013, Office Home and Business 2013

Symptomy

Załóżmy, że aplikacja Szybka instalacja pakietu Microsoft Office ulega kilkukrotnej awarii podczas próby jej uruchomienia, a następnie otrzymywany jest następujący komunikat:

Nie można uruchomić programu Outlook w trybie awaryjnym. Czy chcesz rozpocząć naprawę?

Po kliknięciu przycisku Tak w oknie dialogowym proces naprawy nie zostanie uruchomiony.

Przyczyna

Jest to znany problem w aplikacjach Szybka instalacja pakietu Office.

Obejście problemu

Aby naprawić aplikację Szybka instalacja pakietu Office, wykonaj następujące kroki odpowiednio do wersji systemu Windows uruchomionej na komputerze.

Windows 10, Windows 8. 1 i Windows 8:

 1. Na ekranie startowym systemu Windows wpisz polecenie Panel sterowania.
 2. Kliknij pozycję Panel sterowania.
 3. W obszarze Programy kliknij opcję Odinstaluj program.
 4. Kliknij pozycję Microsoft 365, a następnie kliknij opcję Zmień.
 5. Kliknij pozycję Szybka naprawa, a następnie kliknij opcję Napraw. Po ukończeniu naprawiania konieczne może być ponowne uruchomienie komputera.

Windows 7:

 • Kliknij przycisk Start, a następnie kliknij polecenie Panel sterowania.

 • Kliknij dwukrotnie pozycję Programy i funkcje.

 • Kliknij pozycję Microsoft 365, a następnie kliknij przycisk Zmień.

 • Wybierz pozycję Szybka naprawa, a następnie kliknij opcję Napraw.

  Uwaga Jeśli problem z awarią nie zostanie rozwiązany po użyciu opcji Szybka naprawa, użyj opcji Naprawa online, jak pokazano w następującym oknie dialogowym:

  Stan

  Firma Microsoft potwierdziła, że jest to usterka występująca w produktach firmy Microsoft wymienionych w części "Ma zastosowanie do:".


 • Opinia

  Dodatkowe zasoby

  Szybka instalacja Haier Hbcf C2002

  Bezpośredni link do pobrania Szybka instalacja Haier Hbcf C2002

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Szybka instalacja Haier Hbcf C2002