Szybka instalacja Asus Mm19se

Instalacja Asus MM19SE jest prosta i szybka. Wystarczy podłączyć zasilanie, podłączyć kabel HDMI, a następnie uruchomić system z płyty CD lub pendrive'a. Wszystkie potrzebne oprogramowanie i sterowniki są już zainstalowane, więc wszystko, co musisz zrobić, to przejść przez kreator konfiguracji. Następnie możesz dostosować ustawienia komputera, takie jak ustawienia sieciowe i oprogramowanie, a następnie cieszyć się działaniem.

Ostatnia aktualizacja: Szybka instalacja Asus Mm19se

Doskonały zasięg Wi-Fi dla wielu urządzeń

ASUS RP-AC51 to wzmacniacz sygnału 802. 11ac, który współpracuje z każdym typem routera w celu powiększenia zasięgu, wzmocnienia sygnału oraz wyeliminowania martwych punktów. Jest to idealny dodatek do posiadanej sieci 802. 11ac, który rozszerzy sygnał Wi-Fi do każdego miejsca w Twoim domu.

Poznaj superszybkie połączenie Wi-Fi

Napędzany nowym chipsetem 802. 11ac, router RP-AC51 oferuje superszybkie bezprzewodowe połączenie AC, z prędkościami rzędu nawet 433 Mbps na paśmie 50 GHz – czyli około 1, 5 razy szybciej niż bezprzewodowe połączenie w standardzie N. Dzięki temu wysokowydajnemu Wi-Fi możesz cieszyć się płynną rozgrywką online, surfowaniem po sieci i innymi zadaniami, które wymagają dużej przepustowości sieci – a wszystko to bez kabli.

Instalacja jednym kliknięciem za pomocą przycisku WPS.

Możesz skorzystać z przycisków WPS na swoim routerze oraz na wzmacniaczu RP-AC51, aby od razu wykonać automatyczną instalację. Zoptymalizowana wydajność zagwarantuje stabilny dostęp do sieci, bez żadnych zakłóceń. Aby wejść w bardziej zaawansowane ustawienia, możesz podłączyć RP-AC51 do komputera za pośrednictwem kabla Ethernet, by uzyskać bezpośredni dostęp do sieciowego menu konfiguracyjnego. com/websites/global/products/PU2KyyaVojUYvdQF/img/L-S3-WPS-Setting-min. png" alt=""/>

Łatwa konfiguracja dzięki aplikacji ASUS Extender

Konfiguracja Twojego wzmacniacza sygnału ASUS jest teraz jeszcze łatwiejsza i bardziej intuicyjna. Za kilkoma stuknięciami łatwo prześlesz dane logowania ze swojego routera do wzmacniacza, a proste wskazówki ułatwią Ci znalezienie idealnego miejsca dla RP-AC51. Wszystko bez użycia PC i na wyciągnięcie ręki!

Kliknij poniżej, aby pobrać

 • Wskazówka 1: Odległość od routera

 • Wskazówka 2: Miejsce na schodach

  Wskazówka 3: Na otwartej przestrzeni

Znajdź najlepsze miejsce dla swojego wzmacniacza ASUS.

Twój wzmacniacz ASUS RP-AC51 funkcjonuje w domu o dowolnej konstrukcji i wielkości.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów, wzmacniacz ASUS musi być w zasięgu silnego i stabilnego sygnału z routera, oraz powinien zostać umieszczony pomiędzy routerem a miejscem, w którym potrzebujesz lepszego sygnału połączenia.

W nowoczesnym domu dwupiętrowym sygnał Wi-Fi powinien całkowicie obejmować każde piętro. Najlepszym miejscem w domu dwupiętrowym często są schody, ponieważ wtedy oba piętra otrzymają mocny sygnał.

Dom kwadratowy lub w kształcie litery L, tylko jedno piętro. W jednopiętrowym domu najlepszym miejscem będzie otwarta przestrzeń, jak najdalej od ewentualnych barier.

  Za daleko od routera

  Otwarta przestrzeń i prosta linia do routera

  Za blisko do routera

  Za daleko od routera

  Otwarta przestrzeń i prosta linia do routera

  Za daleko od routera

   Za blisko do przedmiotów

   Miejsce na schodach

   Zły odbiór sygnału

   Za blisko do przedmiotów

   Miejsce na schodach

   Zły odbiór sygnału

    Przestrzeń bez barier

    W rogu

    Przestrzeń bez barier

    W rogu

Łatwo znajdź najlepsze miejsce

Wygodny wskaźnik LED ułatwi instalację!

Tryby 3-w-1 wzmacniacza ASUS

Wszechstronny wzmacniacz RP-AC51 może być również wykorzystywany jako punkt dostępowy (AP) lub jako mostek do mediów. W trybie AP dodaje on hotspot Wi-Fi do sieci kablowej, pozwalając na podłączenie do Internetu urządzeń bezprzewodowych. W trybie mostka do mediów dodaje funkcję połączenia Wi-Fi do każdego urządzenia z gniazdkiem do sieci kablowej. com/websites/global/products/PU2KyyaVojUYvdQF/img/L-S6-AC51-mode. png" alt=""/>

W tym artykule opisano sposoby instalowania systemu Windows 11.

Uwaga: Aby można było uaktualnić system do wersji Windows 11, urządzenia muszą spełniać minimalne wymagania systemowe systemu Windows 11. Niektóre funkcje systemu Windows 10 nie są dostępne w systemie Windows 11. Wymagania systemowe dotyczące korzystania z niektórych funkcji i aplikacji systemu Windows 11 przekraczają minimalne wymagania systemowe systemu Windows 11. Odkryj specyfikacje, funkcje i wymagania dotyczące komputera dla systemu Windows 11

Przed rozpoczęciem

Upewnij się, że urządzenie, na którym chcesz zainstalować system Windows 11, spełnia minimalne wymagania systemowe. Jeśli na urządzeniu jest obecnie uruchomiony system Windows 10, zalecamy sprawdzenie minimalnych wymagań systemowych przy użyciu aplikacji PC Health Check. Nie zalecamy instalowania systemu Windows 11 na urządzeniu, które nie spełnia wymagań. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Instalowanie systemu Windows 11 na komputerach, które nie spełniają minimalnych wymagań systemowych.

Aktualizacja systemu Windows w ustawieniach (zalecane)

Jeśli przeprowadzasz uaktualnienie z systemu Windows 10, zalecamy zaczekać na powiadomienie od usługi Aktualizacja systemu Windows, że uaktualnienie jest gotowe dla Twojego urządzenia. Aby sprawdzić, czy system Windows 11 jest gotowy dla Twojego urządzenia, wybierz pozycję Start > Ustawienia > Aktualizacja i zabezpieczenia > Windows Update > Sprawdź aktualizacje.

W przypadku znanych problemów, które mogą mieć wpływ na urządzenie, możesz również sprawdzić Centrum kondycji wydania systemu Windows.

Inne sposoby instalowania systemu Windows 11 (niezalecane) 

Użyj uaktualnienie za pomocą Asystenta instalacji

Zalecamy zaczekanie, aż urządzenie otrzyma ofertę uaktualnienia do systemu Windows 11 przed użyciem Asystenta instalacji. Gdy wszystko będzie gotowe, możesz go znaleźć na stronie pobierania oprogramowania Windows 11.

Ostrzeżenie: 

 • Firma Microsoft zaleca, aby nie instalować systemu Windows 11 na urządzeniu, które nie spełnia minimalnych wymagań systemowych Windows 11. Jeśli zdecydujesz się zainstalować system Windows 11 na urządzeniu, które nie spełnia tych wymagań, i potwierdzasz i rozumiesz zagrożenia, możesz utworzyć następujące wartości klucza rejestru i pominąć sprawdzanie pod kątem modułu TPM 2. 0 (wymagany jest co najmniej moduł TPM 1. 2) oraz rodziny i modelu procesora CPU.

 • Klucz rejestru: HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\Setup\MoSetup

  Nazwa: AllowUpgradesWithUnsupportedTPMOrCPU

  Typ: REG_DWORD

  Wartość: 1

  Uwaga: w przypadku nieprawidłowej modyfikacji rejestru przy użyciu Edytora rejestru lub innej metody mogą wystąpić poważne problemy. Te problemy mogą wymagać ponownego zainstalowania systemu operacyjnego. Firma Microsoft nie może zagwarantować, że te problemy można rozwiązać. Zmodyfikuj rejestr na własne ryzyko.

Dostępne są dwie ścieżki instalacji:

 1. Uaktualnij, uruchamiając Instalatora na nośniku podczas uruchamiania systemu Windows 10. Będziesz mieć możliwość: 

  a Wykonać Pełne uaktualnienie, które przechowuje pliki osobiste (w tym sterowniki), aplikacje i ustawienia systemu Windows. Jest to domyślne środowisko i jest to środowisko używane przez Asystenta instalacji.

  b. Zapisz tylko dane zachowa tylko pliki osobiste (w tym sterowniki), a nie aplikacje, a nie ustawienia systemu Windows.

  c. Czysta instalacjainstaluje system Windows 11 i nie zachowa niczego z instalacji systemu Windows 10. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz Nadaj komputerowi rozpoczęcie od nowa.

  Rozruch z nośnika w celu uruchomienia Instalatora. Ta ścieżka jest czystą instalacją i nie będzie zachowywać poprzednich plików ani ustawień.

  Ważne: Przed rozpoczęciem rozruchu z nośnika należy sprawdzić, czy urządzenie spełnia minimalne wymagania systemowe, ponieważ umożliwi to zainstalowanie systemu Windows 11 jeśli masz co najmniej moduł TPM 1. 2 (zamiast minimalnego wymagania systemowego modułu TPM 2. 0) i nie sprawdzi, czy procesor znajduje się na zatwierdzonej liście procesorów na podstawie rodziny i modelu procesora.

Tworzenie obrazu instalacji

Użyj narzędzia DISM lub narzędzi innych firm, aby bezpośrednio zastosować istniejący obraz systemu Windows 11 do dysku.

Ważne: Instalacja obrazu systemu Windows 11 nie sprawdzi następujących wymagań: TPM 2. 0 (wymagany jest co najmniej moduł TPM 1. 2) oraz rodzina i model procesora CPU.

Powiązane artykuły

Instalowanie systemu Windows 11 na komputerach, które nie spełniają minimalnych wymagań systemowych.
 • Windows przy instalacji długo ładuje pliki

  Witam,Mam problem ze swoim komputerem.Mianowicie kiedyś komputer znacznie zwolnił więc postanowiłem wykonać format dysku.Przy ponownej instalacji systemu Windows 10 pliki z pendrive Bardzo długo się lądowały, aby pokazywać okienka instalacji. No wiecie - uruchomiłem pendrive na laptopie i i tam instalacja...

  Komputery Hardware 19 Cze 2020 20:40Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 2403

 • ASUS EEE usunieta partycja z szybka instalacja office

  Jest to tradycyjny dysk talerzowy WDC WD3200BPVT-80JJ5T0. Asus EEE PC 1015BX.Moze ja dokladnie napisze co sie wydarzylo. Otoz laptop odpalony z instalacyjna plyta windows z zewnetrznego napedu dvd. Odpalona instalacja windows. Przejscie do niestandardowych ustawien dysku. I w tym miejscu po kolei...

  Naprawa nośników i odzysk danych 18 Kwi 2018 06:08Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 540

  Fujitsu Siemens - Windows 7 instalacja

  Witam. W trakcie instalacji systemu Windows 7 na laptopie pojawia mi się okno konsolowe Administrator: X:\$Windows. ~BT\Windows\system32\cmd. exe... po czym instalacja nie idzie dalej. Ma to miejsce na samym początku tuż po pojawieniu się informacji o tym że dowolny klawisz spowoduje rozruch z płyty. Co...

  Software serwis 23 Cze 2013 19:17Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1242

  Instalacja Windowsa - Instalacja Windowsa programem Norton Ghost

  Witam mam plany aby instalować w ekspresowym tempie na rożnych laptopach ten sam system operacyjny( Windows 7) z tymi samymi programami typu MS office, Adobe reader, AVG, VLC Media player.Chciałem to zrobić instalując najpierw świeżego Windowsa z programami (na razie bez sterowników) na moim kompie...

  05 Gru 2014 17:31Odpowiedzi: 21 Wyświetleń: 1482

  Windows XP instalacja z HDD

  Jak bym posiadał inny dysk to by nie było z tym problemu posiadam tylko jeden swój i chodzi mi o uruchomienie instalacji z mojego dysku posiadam pliki dyskieteki startowej XP ale co z tego jak nie wykryje mi napędu tylko co tu można zrobić z tymi pliki żeby coś z tego wyszło. albo myślałem żeby sformatować...

  20 Kwi 2008 15:46Odpowiedzi: 45 Wyświetleń: 69046

  RAM zawiesza komputer. Ile pamięci obsłuży Windows XP? Instalacja Visty.

  Ja wolę win7, pracuje tak samo szybko jak XP, takie jest moje zdanie.

  Laptopy Hardware 20 Maj 2011 15:15Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 3913

  WINDOWS - Instalacja na dysk twardy.

  No właśnie i tu jest problem.Próbowałem przerzucić 1 do 1 pliki z pendrive na dysk twardy z obecnymi systemami, lecz nic to nie dało wyskakiwał błąd, że brak pliku NTDLR.Próbowałem wykonać wszystko od początku tak jak postępowałem z pendrive przy pomocy programu SARDU, lecz w ogóle nie widziało...

  22 Sie 2013 16:13Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 2547

  Szybka instalacja różnych wersji Windows 10

  Witajcie.Nie wiem od czego zacząć więc może napiszę tak? Wszedłem kiedyś w posiadanie bootowalnego palucha, który po uruchomieniu prezentował ubogie menu:1. Instaluj Windows 10 Home2. Instaluj Windows 10 ProWybranie którejś z opcji kończyło się tak, że po przebiegu całej operacji uruchamiał...

  11 Lut 2021 21:49Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 231

  Windows 7 64 bit na nowym laptopie HP Pavillion/brak możliwości instalacji.

  Witam!Ostatni raz zgłaszałem problem ze sprzętem 2 lata temu, no i niestety już od paru tygodni zmagam się z nowym niemal nie do pokonania problemem (przynajmniej moje możliwości się skończyły):)Otóż do rzeczy:Na nowym laptopie (HP pavillion dv6-6030ew) próbuję zainstalować Windows 7 64bit Ultimate...

  21 Wrz 2011 16:29Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 6767

  HP DC5800 - Windows 10 nie można zainstalować sterownika dzwięku?

  Witam mam spory problem ze sterownikiem w komputerze HP DC5800. Jest to cebulowy komputerek do internetuProcesor Q6600 quadGrafika Geforce GT730 2GBSSD 128HDD 500Płyta dziwoląg od HPPostawiony został na nim windows 10, Instalacja przebiegła szybko i bez problemowo ale po instalacji...

  Sterowniki i BIOS 15 Paź 2021 03:40Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 255

  Windows XP nie uruchamia się po zmianie rozmiaru partycji

  Mam problem z systemem windows. Szukałem programu do zmiany rozmiaru partycji najlepiej z poziomu windowsa z graficznym interfejsem i darmowego. Na innym forum polecono mi EaseUS Partition Home Edition. Chciałem go przetestować na swoim starym PC i po użyciu windows się nie uruchamia do końca....

  04 Lut 2013 01:04Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 4017

  WDC WD7500EARS - Dysk twardy raz działa - raz nie raz szybko, raz wolno

  Witajcie. Męczę się z pewnym komputerkiem który doprowadza mnie do szału:-PSpec:Ram - 4GB DDR3 1600Płyta główna - FM2-A55M-E33 // AMD A55 chipsetDysk twardy - WDC WD7500EARS-00Y5B1 (750GB)- podaje to co pisze w HDTUNE bo na dysku nic nie ma.Zasilacz - Logic 500WKarta graficzna - GeForde...

  30 Wrz 2014 12:19Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2958

  IBM X20 - instalacja Windows Xp bez napędu.

  Laptop X20 można uruchomić jedynie z dysku twardego, lub poprzez Ethernet i PXE (jeżeli jest zainstalowana karta sieciowa z Intel Boot Agent), a gdy jest zainstalowany jeden z najnowszych BIOS-ów, to można również z urządzeń poprzez USB, ale tylko z dedykowanych i firmowanych przez IBM napędów CD i FDD.Komputer...

  20 Lut 2009 20:18Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 5333

  Szybki internet a wolne pobieranie przez przeglądarkę

  jprzedworski Powtarzam, że wcześniejszym Windowsie Xp ściągało mi o wiele szybciej. Już wcześniej robiłem porównanie i kolega ma słabszy zasięg, oboje posiadamy ten sam model Modemu. Obojętnie jakie by to pliki były u mnie prędkość nie przekracza 50Kb/s a wcześniej sięgało ponad 200Kb/s. Wiec logiczne,...

  Sieci LAN 22 Lis 2012 19:44Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 20565

  Microsoft likwiduje 17-letniego buga w Windows

  Ja też jestem zwolennikiem Linuksa, ale nie potępiam MS.Oba systemy mają swoje zalety i wady. Według mnie to wygląda tak:Zalety MS:1. prosta obsługa PODSTAWOWYCH FUNKCJI2. duża liczba programów płatnych i bezpłatnychWady MS:1. głupie zabezpieczenia (MS wie lepiej co chcę zrobić z moim PC...

  Newsy 16 Wrz 2010 09:43Odpowiedzi: 79 Wyświetleń: 11678

  Acer Aspire One D260 - Zamulający Windows 7.

  Hej tam gdzie gwiazdka to usuń t*ABBYY FineReader 9. 0 Sprint*Acer 3G Connection ManagerAcer Crystal Eye webcamAcer ePower Management*Acer eRecovery Management*Acer ScreenSaver*Acer VCM*Acrobat. com*Adobe AIRAdobe Flash Player 10 ActiveX -> wersja 11Adobe Flash Player 10 Plugin ->...

  14 Gru 2013 08:07Odpowiedzi: 60 Wyświetleń: 15150

  Windows 10 sprzedawany będzie na pamięci typu pendrive?

  Z nieoficjalnych informacji wynika, że Microsoft planuje oferować nową odsłonę systemu Windows, oprócz tradycyjnego wydania na płycie DVD, także na pamięci przenośnej typu pendrive.Rozwiązanie takie umożliwić ma łatwą i szybką instalację systemu na komputerach pozbawionych napędu optycznego bez...

  04 Lip 2015 09:14Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2160

  Windows 7 - lutowe aktualizacje - instalować?

  Najprostszą chyba metodą będzie olanie wszelkich aktualizacji z wyjątkiem Defendera, który zapewne będzie aktualizowany na bieżąco.Pozostałe najwyżej wtedy, gdy będą miały opinię nieszkodliwych:)Na wszelki wypadek można sobie zrobić zestaw aktualizacji za pomocą WSUS Offline Update na wypadek świeżej...

  30 Mar 2020 22:10Odpowiedzi: 24 Wyświetleń: 3216

  Windows na CF - Instalowanie systemu na karcie Compact Flash

  odgrzebuje trochę temat, ale mam podobny problem jak autor tematu z tym, że dysk formatuje poprawnie windows - instalacja leci bezproblemowo (XP SP3) ale przy pierwszym uruchomieniu pojawia się informacja, że system windows pracuje bez pliku wymiany.Komputer Optiplex SX-260. Karta CF 16GB 266X. 2, 4GHz...

  16 Lut 2015 11:39Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 5343

  Wielkość dysków / partycji w Windows Vista

  Kolego ty wiesz co to sprzatanie plikow tymczasowych, dezinstalatorow aktualek i podobnych? Naprawde goraco polecam zaprzyjaznienie sie z programem ccleaner - latwy w obsludze, bezpieczny dla systemu a zapuszczony na dysku twardym osoby niewtajemniczonej technicznie przy pierwszym skanowaniu nagle uwalnia...

  30 Lip 2008 12:33Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 7920

  Pierwszy restart przy instalacji XP. Punkty czekają

  dlaczego jak instaluje win XP Pro z pomocą dyskietki startowej to nie instaluje mi się w bootsektorze bootloader windowsa?? Odpada instalacja za pomocą bootowania z cd. Z góry dzięki. Prosze ludzie pomóżcie. :cry::cry::cry::cry: Naprawde szybko tego potrzebuje. Za pomoc wszystkie punkty!!

  12 Gru 2006 14:03Odpowiedzi: 25 Wyświetleń: 2922

  Problem - Nie uruchamiający Windows - Problem hardware

  Zaczynając, proszę zwrócić uwagę na cały temat, a nie na początek.Nie uruchamiający się Windows jest problemem, lecz według mnie nie jest to wina software.Jak wygląda sytuacja?Mianowicie w komputerze (nie moim) był wgrany przestarzały Windows XP i się sprawował kilka lat (Pytałem się...

  05 Maj 2016 12:20Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 447

  Szybki komputer do internetu

  Cześć.Procesor Intel Procesor Intel Core i3-7100, 3. 9GHz, 3MB BOX (BX80677I37100Może być, ale do zastosowań Internet/multimedia możesz równie dobrze wybrać Pentium G4600, przy tych zastosowaniach nie zauważysz różnicy wydajności. Grafika ta sama, wsparcie dla HEVC/VP9 4k powinno też być....

  Komputery Co kupić? 28 Wrz 2017 17:29Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 2277

  Zbiór wszystkich aktualizacji Windows 7

  Jestem świadom że od 7. 01. 2023 Jest problem z hostingiem google. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość do czasu przeniesienia hostingu. Do tego czasu proszę korzystać z mirrorówBazując na doświadczeniu zdobytym przy przygotowaniu "SP4" dla Windows XP pod koniec 2019 roku, stwierdziłem że warto przygotować...

  Komputery FAQ 28 Lut 2021 20:08Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 34722

  Toshiba Satellite L670 - Wymiana dysku, brak możliwości instalacji Win10

  Witajcie!Siedze już 3h po pracy (projektuje systemy IT dla produkcji i magazynów) z niesfornym komputerem wujka (moja ambicja na tym cierpi):D:D:DWięc tak:Komputer po wymianie dysku na nowy (HDD) przez poprzedni serwis, bo stary, cóż... popsuli... Problem w tym, że rodzinka z zagranicy...

  19 Lis 2016 10:09Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2061

  Instalacja - Windows 7 64 bit z UEFI

  Dra98 tylko ustawione jest Uefi nic wiecej tzn żadnego legacy. Funkcja secure boot wyłączona, funkcji fast boot nie ma w tym biosie.===============================... jak brak sterowników do kontrolera dysku skoro pod ustawieniem Legacy...

  Komputery Początkujący 05 Cze 2020 01:26Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 16260

  Windows 10 nie mogę wejść w ustawienia.

  Dzisiaj zainstalowalem windowsa 10 pro, oczywiście oryginal.Instalacja przebiegł dosyć szybko i pięknie, lecz tuż po ponownym uruchomieniu, gdy ujrzałem pulpit chciałem dostać się poprzez PPM>Personalizuj lub PPM>ustawienia ekranu ujrzałem następujący komunikat:"Z plikiem tym nie jest...

  20 Wrz 2015 08:23Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 12705

  ASUS K50ID - Instalacja Windows 8 na dysku SSD

  Witam ponownie, oddałem dysk na gwarancje, została uwzględniona, otrzymałem nowy, po podpięciu i probie instalacji windows 8 został wykryty. Kopiowanie plików przeszło bardzo szybko, rozpakowywanie trwało trochę dłużej niż przy instalacji na normlanym dysku ale przeszło, zwiesił się nie finalizacji...

  09 Wrz 2013 23:02Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 4713

  Windows - bluescreen - potrzebna szybka analiza

  Musze szybko naprawic komputer, nie wiem skąd się ten błąd wziął, może ktoś miał podobny i wie co jest przyczyną. Nie jest to kwestia instalacji nowego urządzenia - wystąpił "samoistnie".Są 2 urządzenia na ISA (modem i PCMCIA), 2 na PCI (TunerTV i LAN) i 1 AGP (NV 2 400 MX) - nie bardzo moge je wymontowac...

  20 Sty 2005 12:27Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1298

  Win7 Home PRemium padł, bład przy instalacji windows.

  Witam. Mam problem z laptopem TOSHIBA c660, a konkretnie z systemem (Windows Home pramium). Po wł. laptopa wyskoczył czarny ekran z możliwością wybrania dwóch opcji:Uruchom narzędzie do naprawy...Uruchom system normalnie.Klikając uruchom system normalnie pokazał się czarny ekran znaczek windows...

  08 Wrz 2014 16:42Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 2859

  Hp pavilion rt3290 - Problem z instalacją windows 7 na fabrycznym windows 8

  Witam wszystkichZ gory pisze ze nie wiem czy w dobrym dziale postawilem ten temat, ale licze na wyrozumiałość z waszej stronyPosiadam laptopa hp pavilion rt3290, fabrycznie ten system posiadał windows 8, ale nie za bardzo przemówił do mnie ten system dlatego postanowilem to zmienic.I tu sie zaczynał...

  22 Gru 2015 12:42Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 2385

  Windows 7 - Komputer nie wczytuję windowsa, nie wczytuje instalacji z pendrive

  Dysk jest uszkodzony. Ma znaczną ilość niestabilnych sektorów, do tego RAW read error rate (01) już zdążyła dobić do krytycznego poziomu. Dysk nadaje się do wymiany. Możesz w victorii/mhdd zrobić test odczytu (SCAN) i zobaczyć, jak szybko wpadniesz na uszkodzone sektory (sądzę że bardzo szybko, skoro...

  29 Lip 2017 13:52Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 2259

  Laptop Asus GL503VD - Windows 10 Home - bardzo powolne aktualizacje

  Witam. Piszę w sprawie laptopa Asus, model GL503VD którego w ostatnich dniach stałem się posiadaczem jako następcy mojego GL552VW. Laptop jest w wersji wyposażenia Core i7 7700HQ/8GB DDR4/1TB(ST1000LX015-1U7172)/GTX1050 4GB.Generalnie na laptopie funkcjonuje system zainstalowany przez producenta,...

  27 Lis 2017 17:34Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 891

  Jak szybko zaktualizować Windows 98 do Windows 98SE?

  Proszę o podpowiedź, czy istnieje jakaś szybka aktualizacja, łata czy upgrade żeby z systemu Windows 98 przejść na Windows 98SE, bez konieczności pełnej instalacji Windowsa 98SE. Gdzie można taką aktualizację ściągnąć? Proszę o pomoc i dziękuję.Sławek

  10 Sty 2006 14:51Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 3172

  Użycie dysku USB do instalowania systemu Windows XP Vista 7

  Przedstawiona poniżej metoda instalacji systemu nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania i współpracuje ze wszystkimi pamięciami USB oraz kartami pamięci (minimalna pojemność dysku 2GB)Użycie dysku USB do instalowania systemu Windows Vista, 7, 8 na komputerze typu notebook/netbook/PCUmieszczenie...

  19 Wrz 2012 19:07Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 16310

  Pendrive - instalacja systemu -

  THX ALL - to się nazywa szybka pomoc;) ( próbuje tego WintoFlasha) a skoro tak szybko to poszło to czy istnieje możliwość a jeśli tak to jak i czym?1. Stworzenia dwóch różnych partycji na USB ( tzn. mam USB 64GB - do reebotowania windowsa o ile wiem wymagany jest FAT 32 a on widzi partycję max...

  11 Lis 2013 12:37Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1413

  Toshiba Satellite M45 - Zawiesza się podczas instalacji Windows XP-instal. sprz. Laptop Toshiba Satellite M45. Procesor Centrino 479, 2x256MB DDR1, Dysk 100GB ATA.Instalacja Windows XP zawiesza się podczas instalacji sprzętu. Instalacja Windows dla "próby" 7/Vista tuż przy samym końcu w "kończenie instalacji".Podmieniałem procesor, pamięć, dysk na całkowicie nowy 40GB,...

  16 Maj 2014 10:15Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1086

  Przeszkoda w instalacji Windows 7

  Objawem było to, że Windows 7 nie mógł się poprawnie uruchomić, podczas wczytywania plików systemowych wywalało BSoD. W tryb awaryjny też nie dało się wejść, wczytywanie sterowników zawsze stawało na tym samym pliku, więc nie dużo myśląc, podłączyłem dysk do innego kompa, zgrałem co ważniejsze...

  21 Sty 2015 14:02Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1116

  Blue Screen BBCode 116 - Resetowanie się komputera po instalacji sterowników gpu

  Witam, od jakiegoś czasu mam dość poważny problem dotyczący mojego komputera. Problem rozpoczął się na Windows 10, a mianowicie notorycznego resetowania się komputera zaraz po pojawieniu się pulpitu oraz znacznego spowolnienia jego pracy. Po zainstalowaniu na czysto (format całego dysku) Windows 7...

  06 Sty 2017 00:14Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 1020

  Szybka prosta pomoc - Net framework

  To głównie zależy od systemu ponieważ np. świeżo zainstalowany Windows 7 ma już w sobie wbudowany Net Framework 3. 5 i wszystkie starsze wersje więc do tego systemu na dzień dzisiejszy potrzebny jest tylko Net Framework 4. 7. 1 (najnowszy) i nic więcej.Z wersjami sprawa też nie jest oczywista ale łatwo...

  05 Gru 2017 14:21Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 933

  Sterowniki wyłączają monitor. - Instalacja sterowników wywala monitor(blackscree

  Witajcie, tak jak w temacie. Postanowiłem zainstalować windows 7, wcześniej miałem windows 7, który instalowano mi w serwisie, ponieważ sam nie mogę zainstalować windowsa 7 ze względu na i5-7400, które nie ma wsparcia od win 7 i podczas instalacji nie mam możliwości włączonej klawiatury i myszki, ale...

  20 Lut 2018 18:10Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1974

  Toshiba satellite A300D-158 - Przegrzewanie i błąd podczas instalacji win7

  Witam, laptopa dostałem od kolegi do przeczyszczenia i wgrania od nowa systemu, niby prosta sprawa...Laptop się szybko zagrzewał więc zacząłem od czyszczenia i wymiany pasty na procesorze i grafice.Po tych zabiegach laptop normalnie uruchomił system, więc przeszedłem do formatu dysku i postawienia...

  06 Mar 2018 07:37Odpowiedzi: 31 Wyświetleń: 1080

  Windows 10 - zawiesza się po instalacji z komunikatem Clock Watchdog timeout

  Pomocy!Nowy sprzęt natomiast stary dysk.. wykonałem instalacje WIN7 i wszystko działało natomiast postanowiłem wykonać format dysku i zainstalować windows 10 - czysta wersja ze strony. Od tego momentu zaraz po instalacji systemu wykonywałem ta instalacje 3 razy) Windows zawiesza się... w różnych...

  21 Wrz 2018 21:37Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 972

  problem z instalacja xp(do zaawansowanych w linuxie)

  jeszcze raz dziekuje za szybka reakcje ale przyznaje ze czuje sie troszke glupio... pan mnie uwaza za ignoranta ktory nie zagooglowal za swoim problemem? pozatym wiekszosc linkow jest dlamnie bezuzyteczna gdyz zaznaczylem w poscie ze kopiowalem partycje zarowno w postaci plikow jak i obrazu z bootsektorem...

  07 Kwi 2006 18:13Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 2562

  Pytania i odpowiedzi dotyczące Windows Vista.

  SPIS TREŚCI:1. Wymagania Windows Vista2. Jakie wybrać wydanie Visty?3. Czy można zainstalować Vistę razem z innym systemem?4. Jak otworzyć wiersz poleceń, gdy Vista się instaluje?5. Jak uruchomić wiersz poleceń w trybie administratora?6. Jak korzystać z Flip 3D, czyli nowego trybu przełączania...

  01 Lut 2009 23:15Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 7599

  Instalacja systemu XP x64 czy warto?

  Ja aktualnie testuje Win7 Ultimate x64 RTM i jestem nim jak najbardziej zachwycony, w porównaniu do Visty. Mimo że jest to Vista po liftingach. Ale jest po na prawdę, dobrych liftingach system jest szybki, szybko się włącza. Po zainstalowaniu zajmuje około 400MB w ramie (idle). Prawie jak w na MACu klikasz...

  30 Sie 2009 22:31Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 3531

  Problem z instalacją systemu Windows 98SE

  Nie wiem, czy to dać do "hardware", czy "software", bo problem dotyczy jednego i drugiego.Problem dotyczy 10-letniego komputera, na którym nie mogłem zainstalować Windows 98SE.Wiem, ze ma płytę główną z chipsetem Sis 6326 i procesor AMD K6 z zegarem 300MHz. Jak będzie potrzeba, to spróbuję ustalić...

  19 Wrz 2009 18:43Odpowiedzi: 17 Wyświetleń: 5466

  Problem z instalajcą windowsa - nie uruchamia się instalacja

  Hm, przy pierwszej instalacji miałem podpięte większość rzeczy, oprócz mojego starego dysku twardego. Nie podpinałem ich nigdy razem, aż do teraz. Jeden dysk podpiąłem do jednego wejścia na płycie głównej, a drugi do drugiego tak jak był dawniej. Początkowo działało (tzn tamten stary dysk),No...

  23 Lut 2010 11:49Odpowiedzi: 26 Wyświetleń: 8325

  [Radeon 1650 PRO] Pasy i przerywane linie na ekranie po instalacji sterowników. Zakupiłem ostatnio używaną kartę Asus AX1650PRO.Z tego co mówił sprzedający wszystko powinno być ok.Kartę po zakupie podłączyłem przejściówką 2x MOLEX - 6PIN do zasilacza.Na tej samej wiązce MOLEX jest jeszcze dysk twardy.Karta działała dobrze przed wgraniem sterowników.Po...

  14 Lip 2012 14:27Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2217

  Grupa domowa (udostępnienia drukarek, plików) a start windowsa

  Może przypadek ale dodam od siebie że miałem ostatnio również problemy z rozruchem. Nowiutki komp i system - początek używania więc trzeba doinstalować conieco.Po jakiejś instalacji i kolejnym restarcie zaczęły się schody.Raz było dobrze a raz myślał i myślał zanim się uruchomił (nawet do pół godziny...

  24 Lip 2012 19:31Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 3089

  WIN XP SP3 - Instalacja na laptopie - same probbblemy.

  Dostałem laptopa - padł w czasie pracy.Laptop to ASUS F52QNajpierw go włączyłem, ładuje się XP, i nagle BS, więc wiem o co chodzi.Wkładam płytkę z XP (oryginalną, dostałem od właścicielki, była dołączona do laptopa) no to nie rusza, dopiero po zmienieniu trybu z Enchanced na Compatibile czy...

  15 Paź 2012 16:13Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1905

  Windows 8 - początek końca darmowego oprogramowania?

  jankoloPrzeciętny użytkownik nie decyduje o wyborze systemu przeciętny użytkownik dostaje go czy chce czy nie chce.Co do piracenia to przypominam nieśmiało ze w czasach w których czasem słyszało się ze ktoś widział modem z bliska telefoniczna rejestracja produktu załatwiła by sprawę dość szybko....

  Ogłoszenia Elektronika 08 Lis 2012 19:45Odpowiedzi: 80 Wyświetleń: 10758

  HP 6980 - Instalacja połączenia przez WiFi w Windows 7

  Jutro będę dzwonił do nich. Zależy mi na tej drukarce jest niezawodna i koszty wydruku stosunkowo niskie (jak na HP) a przede wszystkim szybko drukuje, a wydruk jest dobrej jakości, na dodatek ma duplekser (odpada wachlowanie kartkami przy druku dwustronnym)Co do poprawki to chyba tylko dotyczy ona...

  Drukarki, ksero Początkujący 18 Lut 2013 22:09Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2028

  Samsung NP350V5C, Windows 8 x64 - tablica partycji GPT, instalacja Windows 7 x64

  WojtasJD - dopiero teraz rozszyfrowałem co miałes na mysli i jak twoje polecenie wykonac. Szkoda tylko, że taką antypatia odpowiadasz i zgyźliwością wysyłając mnie do wróżki.Napewno w stosunku do ciebie jestem mizernotą z zakresu wiedzy informatycznej ale po to jest chyba forum aby każdy miał szanse...

  07 Sie 2013 15:16Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 19983

  Resetowanie Windows XP co ~5 minut bez niebieskiego ekranu

  WitamNie proszę o diagnozę (dlatego i zbyt wielu informacji o jednostce nie załączam) a jedynie potrzebuje potwierdzenia lub obalenia pewnej teorii "eksperta" (piszę w cudzysłowiu nie ironicznie lecz po prostu nieznając tej osoby osobiściem więc jedynie zakładam jej eksperckość niejako "zaocznie").Mianowicie:...

  21 Sie 2016 00:08Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 804

  Windows 7 - Aktualizacje z Windows Update

  Ostatnio mam problem z aktualizacją Windows 7. Miesiąc temu było podobnie ale aktualizacje wyszukało i zainstalowało od razu. Problem polega na tym że windows update ciągle wyszukuje aktualizacje i nic na dodatek proces svchost. exe cały czas zużywa 25% cpu oraz 250MB pamięci. Ostatnie wyszukanie...

  14 Kwi 2016 21:18Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 4554

  Asus X501A - czarny ekran Windows 7 Ultimate

  Posiadam laptop jak w temacie. Zrobiłem w nim ponowną instalacje systemu Windows 7 64bit Ultimate ponieważ był dość znacznie. "zasmiecony".Po dość wolnym procesie instalacji (zawsze krótko to trwało). Laptop bardzo powoli się uruchamia.Po kliknięciu przycisku ON bardzo szybko pojawia się...

  08 Lip 2016 10:01Odpowiedzi: 31 Wyświetleń: 2154

  Komplikacje z instalacją Gigaset USB Stick 54 pod Windows XP

  Witam, mam problem w instalacji adaptera WiFi Fujitsu-Siemens Gigaset USB Stick 54 na windows xp professional SP2. Instalacja krok po kroku z CD kończy się zainstalowaniem softu, po czym pokazuje się nowe okno instalacji i na tym koniec... nic się dalej nie dzieje, okna nie da się otworzyć, nie pojawia...

  18 Gru 2009 14:17Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1501

  SAMSUNG HD502HJ - 500GB, 16MB, SATA2 instalacja dysku-windowsa

  Witam i prosze o szybka pomoc. Kupilem nowy dysk twardy i z jakiegos powodu nie moge na nim zainstlowac windowsa, chodzi tutaj o windowsa 7. Dysk wykrywa w biosie, stary dysk tez byl SATA a zainstalowac sie niechce. Probowalem kilka razy i sytuacja jest dosc Ciekawa, poniewaz instalowalem system z dwoch...

  19 Kwi 2011 17:00Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2390

  SSD ADATA SP900 - Rozłączanie dysku podczas instalacji na laptopie ASUS K50IN

  zakupiłem dysk ADATA SP900 myślałem, że jest uszkodzony ponieważ podczas instalacji windows 7 z pendriva wyskakiwał błąd, że docelowe miejsce nie istnieje, po czym przy sprawdzaniu diskpartem dysku nie widział. (Na początku instalacji widział w trakcie instalacji przestawał go widzieć). Jednakże...

  01 Sie 2013 11:17Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1704

  Lenovo g30-50 - Problem ze zmianą windowsa z 8. 1 na windows 7 Lenovo g30-50

  Witam. Ostatnio kupiłem laptop Lenovo g30-50. Ma on zainstalowanego windows 8. 1 jednak bardzo mnie on denerwuje i chcę go zmienić na inny. Posiadam oryginalną płytę z windows xp i niby wiem co trzeba zrobić przy instalacji na PC bo nieraz zachodziła taka potrzeba. Na lapku przed instalacją zmieniałem...

  Początkujący Naprawy 05 Maj 2015 15:33Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2943

  System Windows - Który Windows na najbliższe 4, 5 lat?

  Wychodzi na to że w wersji 10 nic nowego nie będzie. Wbrew zapowiedziom system zachowuje się tak samo idiotycznie jak w przypadku od Visty do 8. 1. Pierwsza rzecz jaką widać gołym okiem to blokada wejścia do takich folderów jak Document&Settings. Myślałem że w końcu ktoś pomyśli i... szkoda gadać....

  07 Mar 2015 07:47Odpowiedzi: 34 Wyświetleń: 2346

  r9 290+hdmi tv+ssd - Brak obrazu podczas instalacji windows

  Witam. Mam asusa r9 290 podłączonego przez hdmi do tv. Do niedawna system instalowałem na hdd WD blue i nie było problemów podczas instalacji. Dokupiłem ssd intel 530 i podczas instalacji systemu windows 8. 1, tv traci sygnał z karty i nie ma mogę skończyć instalacji. System próbowałem instalować w uefi...

  24 Mar 2015 20:54Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 852

  Laptop Asus model K52J i instalacja Windows.

  Witam, mam laptopa, instalowałem system a dysk formatowałem pierwszy raz i instalowałem Windowsa 7 Ultimate 32 bit.Laptop ma CPU i5 i 2 gb RAM.Problem jest taki - gdy Windows się zainstaluje i jest napis, że trwa przygotowywanie do pierwszego uruchomienia, to po tym na 5 sek odpali się Windows,...

  31 Maj 2015 13:02Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1008

  Acer Aspire ES1-411-C15L - Instalacja Windows Vista obok Windows 8. 1

  Chciałbym zainstalować Windows Vista, obok już istniejącego Windowsa 8. Wiem jednak, że po instalacji starszego Windowsa, obok nowszego, mogę mieć problem z uruchomieniem któregokolwiek z tych systemów.Płytę mam jedynie do Visty, nie mogę więc odinstalować Ósemki i zainstalować jej ponownie,...

  25 Sie 2015 13:32Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 480

  Błąd przy instalacji Windows 7

  Witam, mam problem. Podczas instalacji Windows 7(z pendriva), pierwszy problem był, gdy były 3 partycje, ale zadnej nie mogłem usunąć, a tylko 2 mogłem sformatować (zdj w załączniku). Więc dwie sformatowałem i na jednej, gdzie bylo 226GB wolnego zacząłem instalować Widowsa, było rozpakowywanie, instalacja,...

  07 Lis 2015 13:20Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1464

  Windows 7 - Klawiatura + mysz USB wyłączają się podczas instalacji Windows 7

  Witam szanownych forumowiczów!Zanim zaczniecie lincz, że takie tematy już były chciałem od razu sprostować, że się z nimi zapoznałem. Niestety, nie znalazłem rozwiązania mojego problemu. Konkretnie chodzi choćby o te wątki:,Dziś zakupiłem nowy komputer. Posiadam płytę główną MSI H110M PRO-VD....

  23 Sty 2016 16:50Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 9846

  Błąd podczas instalacji Windows 10

  Witam. Podczas instalacji Windowsa naciskam F12 aby dostać się do boot menu. Wybieram KDI-MSFTWindows 10 PMAP. Wybieram oczywiście wersję 64 bit ale z 32bit też próbowałem.Przez pół sekundy widzę logo Windowsa A potem takie coś jak na załączniku. Windowsa instaluje z pendrive który dostałem w Media...

  08 Mar 2018 23:25Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 912

  Nie mogę zainstalować systemu Windows 10 na dysku. Wybrany dysk ma styl partycji GPT.

  Witajcie ponownie.Przepraszam, że z takim opóźnieniem zdaję Wam relację z tego problemu, z jakim przyszło mi się zmierzyć w trakcie instalacji systemu Windows 10.Trzeba było kuć żelazo póki gorące, a nie odkładać problem na potem.2konrafal1993 poradziłeś mi, żebym usunął tę partycję systemową i...

  01 Gru 2022 07:41Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 165

  instalacja win xp acer 5612 błąd pci

  epilog:Postanowiłem ten temat jakos ladnie zakończyć… moja przygoda z laptopem Acer zakończyła się kilkoma ciekawymi wnioskami: dzial obsługi klienta acer, mimo ze odpowiada dosc szybko jak na podobna instytucje, nie stara się chyba tak naprawde pomoc, tylko raczej zrytowac klienta który...

  21 Mar 2007 11:39Odpowiedzi: 24 Wyświetleń: 8702

  Zamykanie systemu Windows

  Witam wszystkich. Opiszę problem, choć może to normalna sprawa w sumie. Otóż. Wyłączam kompa, szybko zmieniają się plansze wylogowywania, zapisywania ustawień natomiast gdy pojawi się zamykanie systemu windows proces się jakby zatrzymuje, tzn plansza stoi; bardzo szybko jest charakterystyczny zgrzyt napędu...

  21 Wrz 2007 12:55Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 1848

  Problemy z instalacja i po instalacji WIN XP Profesional SP2

  Komputer nowy (wczoraj odebrany ze sklepu). Na dysku zrobiłem trzy partycje (dysk c - 34 gb, d i e po 100 gb). Sformatowalem jest na NTFSPrzy probie instalacji z cd podczas kopiowania plikow na twardy dysk potrzebnych do zainstalowania windowsa wyskoczyl blad ze nie mozna skopiowac jakiegos pliczku....

  07 Gru 2007 20:41Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 2199

  Laptop FS Amilo Li 1705 i instalacja Windowsa XP!

  Witam mam problem z instalacją windowsa xp na moim laptopie fs amilo li 1705 gdy instaluje wyskakuje mi okno że niewykrywa dysku i że musze zresetowac komputer by komputer nie uległ uszkodzeniu!! posiadam FDD USB podobno musze mieć jakiś sterownik który zainstaluje z flopa ktury zainstaluje po wcisnienciu...

  07 Sty 2008 23:51Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1942

  Instalacja Windows 2000 Pro SP4 z HDD - Problem

  Próbuję zainstalować system Windows 2000 Professional SP4 PL na laptopie bez napędu optycznego. Wygląda to następująco:Dysk ma jedną partycję. W katalogu znajduje się zawartość CD z Windows'em. Komputer uruchamiam z dyskietki startowej Windows 98SE.Najpierw uruchamiam plik smartdrv. exe, następnie...

  18 Sty 2009 20:39Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 2894

  Naprawa MBR po instalacji Windowsa

  Nie jestem linuksowym specjalistą ale możliwe, że jeśli uruchomisz komputer z płyty instalacyjnej linuxa, będzie tam opcja odzyskiwania Gruba. Nie wiem jak się sprawa ma z twoim systemem ale ja używam Mandrivy i zawsze po instalacji Windows uruchamiam komputer z płyty instalacyjnej Mandriva...

  10 Mar 2010 11:58Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4976

  Błąd podczas instalacji systemu Windows 7(komputer nie uruchamia się ponownie)

  Można [url=]Aktualizacja biosu z pendriveMusisz utworzyć bootowalny PenDrive z DOSem, i wrzucić narzędzie producenta do aktualizacji BIOSu oraz sam BIOS na pendraka.[url=]Aktualizacja BIOS-u - szybko i bezpiecznie

  23 Maj 2013 21:06Odpowiedzi: 29 Wyświetleń: 13089

  Radeon 7750 - Instalacja karty ATI - szalejący Windows VISTA

  Witam, męczę się cały wieczór z instalacją karty, napotkałem dziwny problem... ale po kolei...Dobre czasy mojego wysłużonego Radka HD3650 już dawno minęły... zdecydowałem się na zakup nowej wersji Sapphire HD7750 1GB GDDR5, ochoczo zabrałem się do wymiany. Jak tylko odpaliłem kompa od razu dziwnie...

  08 Lut 2013 14:19Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1380

  Windows 8 - Bluescreny po niedługim włączeniu. Po aktualizacji windowsa.

  Witam.Mam teraz problem z PC. ;/Specyfikacja:Zasiłka: Corsair VS450 (Mam od tygodnia)Dysk: WD Blue 1TB (Też od tygodnia)Ram: 2x2GB GoodramPłyta: ASUS nie wiem więcej bo tylko to pisze na niej.Proc: jakiś AMD jak się nie mylę to 3, 2ghz 4 rdzenie.K. graficzna: nvidia Zotac 9600GTJak...

  11 Maj 2013 13:03Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1368

  HP PSC 1410 instalacja sterowników pod systemem Windows 7 64 bit

  Witam. Jestem tutaj nowy. mam problem z instalacją drukarki HP PSC 1410 w systemie Windows 7 64 bit. Podczas instalacji wszystko idzie dobrze. lecz w ostatnim etapie instalacji ( Konfiguracja) wyskakuje Błąd Krytyczny i nagle wszystkie sterowniki się usuwają. Proszę o szybką pomoc:|

  09 Kwi 2016 10:48Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 2970

  Windows XP Pro SP3 - złośliwe oprogramowanie

  Witam:)Jestem tu nowa, więc mam nadzieje, że dobrze zamieszczam temat.Otóż od dłuższego czasu mam problemy z komputerem (wielokrotna reinstalacja systemu Windows XP przynosi efekt na pierwszych parę dni - wtedy komputer jest w miarę szybki i sprawny)Moje problemy na dzień dzisiejszy:-...

  Pogotowie Antywirusowe 05 Lis 2013 22:48Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 2343

  Instalacja Windows 8 bez napędu CD/DVD

  Witam. Mam taki problem kupiłem laptopa Lenovo y510p(zamówiłem czekam na dostawę) niestety laptop ten nie posiada napędu CD/DVD oraz nie ma zainstalowanego systemu operacyjnego. Posiadam oryginalny Windows 8 64bit kupiłem do innego komputera ale nie instalowałem gdyż nie był mi potrzebny. Wiem że istnieje...

  11 Lis 2013 00:19Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 4785

  Instalacja Windowsa 7 z pendrive

  Witam. Mam problem z instalacją Windowsa 7 z pendrive. Zrobiłem bootowalny pendrive. Zresetowałem komputer i uruchomiłem instalacje systemu i kiedy przechodzę do wyboru partycji na której chcę zainstalować system wyskakuje mi błąd mówiący o tym że nie mogę zainstalować systemu. Sformatowałem obie partycje...

  16 Mar 2014 13:59Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1041

  Windows 8. 1 - po instalacji AMD Chipset Driver system nie uruchamia się

  Mam pewien problem.Kupiłem komputer, postawiłem na Win 8. 1.Wszystko super dopóki nie zechciałem zainstalować sterownika AMD Chipset Driver.Zainstalowałem go z płyty dołączonej do komputera, po ponownym uruchomieniu tylko kafelki i animacja kręcących się kropek w nieskończoność. Po restarcie...

  23 Kwi 2014 19:21Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 1920

  Windows 7 -> Windows XP HE: Błąd ładowania systemu operacyjnego.

  Mój problem tkwi w tym ze miałem oryginalny system win Xp i już był ostro zaśmiecony. Więc postanowiłem sprawdzić jak mój PC poradzi sobie z WIN 7, po zainstalowaniu trochę uciążliwie się ścinał itp. uniemożliwiało to peace na moim staruszku:/. Więc zdecydowałem ze znów wgram win Xp Home Edition....

  31 Lip 2014 18:36Odpowiedzi: 50 Wyświetleń: 4878

  Acer Aspire v5-121 - Brak dźwięku po instalacji Windows XP

  Nie ma co dawać zrzutu, "Brak urządzeń audio". Nie wiem już co robić, na xp netbook działał by szybko, nawet bardzo szybko, zresztą już teraz chodzi całkiem okej, chociaż bez dźwięku. A jak postawie Win7 to pewnie znowu będzie muł.

  11 Lis 2014 16:11Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 1470

  Microsoft wycofuje ze sprzedaży licencje OEM na system Windows 7

  Piszesz o XP 64? Bo mi chodzi o to że mi połowa programów się na tym cudaku wywalała, nie nadawał się do pracy. Być może Ty masz inne doświadczenia.Dlaczego nie użyłeś wirtualizacji do aplikacji z problemami?Kolego tak było w 2003 a mamy rok 2014, i to mający się ku końcowi. Są systemy...

  15 Lis 2014 13:05Odpowiedzi: 83 Wyświetleń: 11106

  Toshiba SPA10 - Instalacja systemu windows xp w trudnych warunkach sprzętowych

  Na zdjęciach widać iż komputer posiada boot agenta PXE a pamięci ma 512MB. Jeśli masz drugi komputer to możesz uruchomić sobie serwer PXE i z niego za pomocą agenta zrobić co tylko zechcesz, między innymi odpalić DOS czy nawet zainstalować Windows XP:-). Poszukaj trochę po Internecie informacji na temat...

  25 Kwi 2015 15:24Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 828

  Asus H81MK instalacja Windows XP a sterowniki

  Płyta główna Asus H81MK. Nie działa mi większość oprogramowania i chciał bym zmienić system. Niestety, płyta jest nowa i ma sterowniki tylko pod Windows 7, 8.Chciał bym zainstalować wszystko pod Windows XP x64 PRO SP3. Szukałem w internecie róznych sterowników i nie mam już sił. Zależy mi na tym by...

  08 Maj 2015 13:17Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1017

  Samsung NP300V5A - Dlugie uruchamianie Windows 7, po powrocie z Windows 10

  Kiedy byla mozliwosć przejścia za darmo na Windowsa 10, postanowiłem go sprawdzić, i tu popełniłem błąd. Caly proces aktualizacji przeszedł bez problemu, no i użytkowałem nowe dzieło Microsoftu przez jakieś 2-3 miesiące, lecz potem musiałem wrócić do starej ale dobrej siódemki, ze względu na...

  13 Gru 2015 15:09Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1158

  Instalacja systemu - Zawieszanie się

  Memtest na bootowalnym pendrivie zawiesza się po "Verifying DMI Pool Data" a MHDD nawet nie mogę zrobić na pendrive bo mi w windowsie już wywala błędy.Edit: Chyba jest git, przerzuciłem kość pamięci do drugiego banku i wyświetlił się normalnie instalator:PEdit2: Zbyt szybko się cieszyłem, WIN7...

  22 Mar 2016 20:13Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 627

  Windows 7 to 10 - Czy warto?

  Klucz nie jest przypisany do wersji 32/64-bit tylko do edycji: Starter, Home Premium, Professional itp.No właśnie... I do wersji systemu: 98, Vista, XP, 7, 8, 8. 1, 10A podałem przykłady myszki tylko dla tego, że tak samo jest z nie wszystkimi innymi rzeczami.. A zeszyty kupujesz to masz tą...

  02 Cze 2016 14:08Odpowiedzi: 51 Wyświetleń: 4524

  SDRplay RSP1 - Android czy Windows

  Chciałbym zbudować przenośny odbiornik SDR.Odbiornik miałby odbierać głównie pasma MW, SW, UHF i miałby służyć do nasłuchu wszystkich pasm krótkofalarskich, CB radio, pasmo lotnicze i radiofonicznych na falach długich, średnich, krótkich i ultrakrótkich.Wypatrzyłem odbiornik SDRplay RSP1, który...

  Radiotechnika Co kupić? 26 Cze 2016 13:09Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 2583

  Kruger & Matz Edge 1086 dotyk nie działa po zainstalowaniu windows 10

  Witam. Otóż zaczęło się to tak, że starałem się zainstalować androida niestety nieudolnie i wysypałem windowsa po zainstalowaniu windowsa wszystko niby działało a jednak dotyk nie działa mimo zainstalowania sterowników, bateria dziwnie szybko pada jak by coś ją szybko zużywało i nie pokazuje, że w ogule...

  Tablety Czytniki Software 05 Lut 2020 21:27Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 3570

  Laptop Samsung NP305E5A-S03PL - Szybki start Win10 dla grafiki Radeon HD 6520G

  01-Samsung Electronics 04QR (bios American Megatrends Inc. 04QR. ME30. 20121101. SKK, 01. 11. 2012)2-Procesor AMD A6-3420M APU with Radeon(tm) HD Graphics, 1500 MHz, Rdzenie: 4, Procesory logiczne: 403-DDR3 8GB SO-DIMM04-ATI Radeon HD 6520G/HD7400M 512 MB05-ZASILACZ SAMSUNG NP305E5A NP350U2B 19V 60...

  05 Paź 2021 12:49Odpowiedzi: 0 Wyświetleń: 225

  Problem z instalacja WIN XP na dysku SATA2

  Mam taki problem...Otóż kupiłem sobie dysk Segate Baracuda 160GB SATA2 (ST3160812AS) dysk podłaczyłem do kuputera w Biosie właczyłem go pięknie łądnie go widzi pod windowsem xp z programu partition magic podzieliłem go na partycje wszystko ładnie działa pliczku wrzucałem na niego bez problemowo....

  20 Mar 2006 22:06Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1190

  Problem z instalacją Windows

  Witam mam problem z biosem bo chce sformatowac dysk i wgrac windowsa ale jak chce zrobic rozeuch z CD przed uruchomieniem windowsa to pokazuje sie niebieskie tło i tam sie coś wgrywa poźniej jest czarne tło no i później pytanie na niebieskim tle jesli chcesz rozpocząć instalacje nacisnij enter a jeslli...

  26 Sie 2006 20:58Odpowiedzi: 27 Wyświetleń: 2115

  Windows XP i Mandriva 2007?

  Jedna uwaga jeszcze ode mnie, jako posiadacza zainstalowanego Windows Xp i Mandriwy PowerPack 2007. Nie kombinujcie koledzy, czy myślicie, że instalator linuxa jest tak tępy? Widzieliście go? Posiada on system partycjonowania, przy krótym instalator Windowsa się chowa. Sam kiedyś szykowałem partycje...

  27 Sty 2007 08:54Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2801

  Problem z instalacją windows XP

  Uruchom instalator z płyty, ustaw w biosie start z płyty lub jak na początku napisałeś jak naciśniesz F12 to pojawi się okno z wyborem z jakiego nośnika chcesz uruchomić komputer, wybierz cd i powinien pojawić się komunikat "naciśnij dowolny klawisz.... " i naciśnij klawisz aby uruchomić instalator od...

  04 Lut 2009 20:46Odpowiedzi: 41 Wyświetleń: 9734

  Instalacja Windows 7 z pendrive

  Witam. Jakiś czas temu męczyłem się z zainstalowaniem Win7 z pendrive. Użyłem boot. ini (dokładnie nie pamiętam).Przekopiowanie tego ukrytego pliku dało możliwość boot-owania z pendrive'a i zainstalowałem system z niego. Jednak teraz nie ma tego ukrytego pliku w napędzie wirtualnym i nie wiem co...

  04 Cze 2009 19:51Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 11514

  Problem z instalacją XP na laptopa Compal JHL 990

  Witam:D mam pewien problem z instalacją Windowsa XP. Kupiłem laptopa Compal JHL 990 z zainstalowanym Windowsem Vistą. Wczoraj Vista popsuła mi sie i chciałem zainstalować WIndows XP tylko że problem z tym że mam 5 płyt i żądna z nich nie chciała zainstalować Wina tylko wywalała jakies błędy niby ze płyta...

  06 Mar 2010 09:29Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 878

  Ciemny ekran podczas instalacji Windows XP

  Witam. Dzisiaj postanowiłem zainstalować ponownie Windows XP. Wszystko było ok... do czasu, gdy miał się uruchomić tryb graficzny instalacji windows'a. Skopiował już te pliki potrzebne do zainstalowania systemu, komputer się zresetował i gdy chce uruchomić się tryb graficzny nic się nie dzieje... komputer...

  15 Kwi 2011 11:39Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1876

  Asus K52N-EX029-3 instalacja Windows 7

  Ostatnio zakupiłem nowego laptopa bez systemu - Asus K52N. Niestety nie jestem w stanie zainstalować na nim Windowsa, ale po kolei.1) Mam nagraną płytkę z Windowsem 7 Home Premium - od razu stwierdzam że stary stacjonarny PC ją bootuje.2) W biosie ustawiłem czytanie - 1) DVD 2) dysk...

  19 Lip 2011 08:18Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 2749

  CUPS instalacja drukarki sieciowe pod windows

  Ciąg dalszy mojej walki z CUPS, drukarka jest widoczna w webpanelu CUPS i mogę nią zarządzać i wydrukować stronę testową. Chciałbym skorzystać z tej drukarki na komputerze/komputerach Windows. Drukarka jest widoczna jako zasób udostępniony w samba. Umownie nie korzystam ze sterowników udostępnionych...

  04 Lis 2011 23:12Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 5946

  Po instalacji sterowników do touchpada Windows zawiesza się przy: Zapraszamy. Zainstalowałem wczoraj sterowniki do mojego laptopa Acer Aspire 5610 sterowniki do touchpada. Pobrałem je ze strony producenta. Po instalacji wyskoczyło okienko czy uruchomić ponownie komputer. Zrobiłem to, lecz przy starcie Windows nie ładuje się dale niż do ekranu Zapraszamy. Mogę w nim ruszać...

  08 Gru 2011 13:53Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 2524

  Instalacja Windows 7 (z własnym dyskiem u kolegi)

  ostatnio sie mecze z instalacja windows 7, nie chce mi sie zainstalowac przez blad nr 0x80070570. Probowalem wiele i nic dlatego chcialbym sie dowiedziec czy gdybym zainstalowal system u kolegi lecz na swoim dysku i po instalacji podlaczyl dysk na ktorym jest zainstalowany system win 7 do...

  22 Gru 2011 02:06Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 2753

  Instalacja sterownika kX dla SB0100 w Windows 7 x64

  Problem przerabiałem jakieś dwa lata temu.Instalacja i użytkowanie na SB0100 sterowników w środowisku Windowsa 7 x64 jest nie wykonalne.Kombinowałem różnych wersji, sposobów instalacji i nic to nie pomagało a skończyło się rozsypaniem systemu.Od tamtej pory używam X-Fi. Szkoda tylko, że Control...

  09 Mar 2012 23:20Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 8536

  Instalacja Linuxa z pendrive na pamieć flash - Terminal Neoware CA15

  Borykam się z wykonaniem bardzo nietypowej instalacji Linuxa na terminalu Neoware CA15. Jego pełna specyfikacja techniczna zawarta jest tutaj:Najważniejsze parametry:procesor Via Samuel 400 MHz128 MB RAM32 MB flash HDD (fabrycznie w gnieździe IDE)Ethernet, USB 2. 0, grafika VIA...

  05 Lip 2012 11:47Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 2561

  Windows 8 Zacina się w losowych momentach

  RaportujęNadal zero błędów. Czyli powodem błędów w systemie Windows 8 są w 100% sterowniki od mojej zintegrowanej karty dźwiękowej, która pracuje na płycie głównej o numerze MSI G41M-P28.Rozwiązaniem tego problemu było proste, nie instalować żadnych sterowników do karty dźwiękowej, pracować...

  12 Maj 2014 08:14Odpowiedzi: 47 Wyświetleń: 28383

  ACER - Windows + sterowniki error;C

  Zacznę od specyfikacji mojego laptopa:PROBLEM:Stało się to tak. Jak wyżej pisze mam system Windows 7 64-bit. Po wyłączeniu komputera podczas zamykania nadszedł akurat tego dnia czas na aktualizacje. Niestety nie zauważyłem, że listwa zasilająca jest wyłączona i laptop w pewnym momencie...

  09 Lut 2013 15:23Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 2292

  próba INSTALACJI WIN7 Nietypowe zachowanie Laptopa Toshiba satellite L650 1Q3

  Witam serdecznie, na wstępie chciałbym pozdrowić wszystkie głowy pełne pomysłów i życzyć niezwykłych chwil (LoL) w czasie tej zakupowo-świątecznej gorączki.Panowie musimy być twardzi - co nas nie zabije to nas wzmocni:DPrzechodząc do rzeczy - obecnie przebywam na terenie Holandii, brat ma laptopa...

  28 Gru 2013 08:24Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 3180

  Formatowanie dysku C i instalacja systemu Windows 7

  Witam. Mam pytanie. Otóż jutro będę instalował na swojego pc Windowsa 7. Problem jest w tym, że nie wiem czy kopiować wszystko to co mam na kompie. Mam teraz XP i na Dysku D i E ponad 100 GB danych i nigdzie mi się to nie zmieści.... Czy podczas instalacji można sformatować dysk C, na którym będzie...

  02 Lip 2014 13:41Odpowiedzi: 14 Wyświetleń: 1698

  Dell Inspiron 6400 zawiesza się na początku instalacji systemu

  Od prawie miesiąca męczę się z laptopem Dell Inspiron 6400, mianowicie kupiłem go bez dysku i baterii jako "sprawnego".Podczas próby instalacji systemu czekała mnie jednak niemiła niespodzianka, gdyż zawiesza się w następujących momentach:- Windows 7: bootuje się z płyty bądź pendrive'a,...

  11 Mar 2015 09:50Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 2082

  Windows 7 nie uruchamia się, po przejściu z 10

  Witam, to mój pierwszy post na forum do tego piszę go w sporym zdenerwowaniu, więc mam nadzieję że żadnego punktu regulaminu nie złamię.Miałem Windowsa 7, nie dawno zrobiłem aktualizacje do 10. Nie byłem zbytnio zadowolony z działania, wygrały przyzwyczajenia i chciałem wrócić do 7. Użyłem narzędzia...

  22 Sie 2015 00:11Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 825

  Lenovo Z51 - System win 7 zawiesza się podczas próby instalacji.

  Bardzo proszę o pomoc. Mój brat postanowił kupić sobie lapka i poprosił mnie o radę. Odradziłem mu kupować w dużym sklepie tylko powiedzmy udać się do bardziej profesjonalnego miejsca żeby nie przepłacać. I tak w moje ręce wpadł owy laptopNo i tutaj standardowo. Stawiamy system. Tutaj coś było nie...

  06 Sty 2016 15:50Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 1086

  Instalacja Windows 10 & Xp - Dual Boot

  Posiadam Windows 10 Professional (nie mam płyty instalcyjnej, ponieważ robiłem aktualizację z Windows 8. 1 do którego mam obraz z strony Microsoft'u:))Chce doinstalować Windows XPGrozi to utratą MBR, zdaje sobie z tego sprawę.Znalazłem fajny artykuł(Windows XP i 7 w trybie dual-boot)Mój...

  14 Lut 2016 23:30Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 3003

  Instalacja Windows10 na nowym dysku SSD

  Ja używam SSD 120 GB jako systemowego w laptopie. Szybko się sprzęt uruchamia. Szybko działa. Do czasu jednak. Po iluś tam grzebaniach w systemie zaczyna mulić. Więc za jakiś czas znowu instalacja. Dane mam na zewnętrznym dysku.Wydaje mi się, że mógłbyś spróbować sklonować. Obstawiam, że miałbyś...

  16 Gru 2018 18:56Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 13380

  Brak możliwości zainstalowania Windows 8. 1 po instalacji Linux'a Mint 19. 3

  Mam problem, który polega na braku możliwości zainstalowania Windows 8. 1 po instalacji Linux'a Mint 19. 3, tak jak jest to opisane w tytule.Zainstalowałem Linuxa na moim komputerze. Po czasie mi się znudził i chcę wrócić na Windowsa (8. 1), nawet jestem do tego zmuszony. Z góry bardzo dziękuję...

  29 Mar 2020 18:13Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 699

  Dell Optiplex 780 - Windows Vista nie uruchamia się po instalacji systemu

  To mniejszy problem. Windows Update nie jest niezbędny do prawidłowej instalacji systemu, nim zajmiesz się później.Zwykle będzie jakiś setup (ewentualnie pliki exe bezpośrednio na stronie).Jestem po instalacji systemu, odziwo nie wyskoczyl mi ten blad o sterowniku: kontroler intel(r) ich8r/ich9r...

  26 Wrz 2020 14:42Odpowiedzi: 16 Wyświetleń: 510

  Instalacja systemu Win 10 ciągły powrót do ekranu instalacji

  Nie mam Windowsa więc jak mam zrobić Smart z CDI?Dodano po 1Nie wyświetla się błąd instalacja dobiega końca wyświetla się informacja że za 10 sek komputer zostanie uruchomiony ponownie po czym pojawia się znowu ekran instalacji systemu z wyborem języków. Po wyjęciu pendrive i wyborze dysku...

  25 Wrz 2022 18:37Odpowiedzi: 10 Wyświetleń: 141

  Ktory Windows Lepszy? win2000 pro czy xp pro?

  Taaa ja też kiedyś uruchomiłem 2000 na pentium 133 i 40MB RAM!!!Pomijając to że wolno chodził ale muzyki słuchać się dało... dodam jeszcze że miałem dołożony cache 256kB dla procka czyli w sumie 512:DA jeżeli chodzi o system plików to polecam mimo wszystko NTFS!!Raz miałem taką nieprzyjemną...

  07 Kwi 2008 19:20Odpowiedzi: 29 Wyświetleń: 4193

  instalacja Windows XP

  Prosze o szybką pomoc: Sformatowałem twardy dysk i usiłuję rozpocząć instalację Systemu windows XP, odpalam kompa z dyskietki startowej wpisuję E:\setup. exe i dostaję komunikat że program nie może byc uruchomiony w trybie DOS. Samoczynnie instalator z płyty też nie startuje.Nigdy nie instalowałem...

  20 Wrz 2004 23:35Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1227

  Nowy Samsung 200 GB i problemy z instalacja Windowsa XP

  Witam... dzisiaj po awarii wysluzonego samsunga 40 gb poszedlem do sklepu i kupilem samsunga 200 gb. ATA 133 8 MB Cash'u oczywiscie ATA;)Przyszedlem do domu, podlaczylem go do drugiego kompa. Zrobilem partycje, przekopiowalem sterowniki i wszystko bylo ok. Przelozylem do kompa z płyta ASUS A7N8X...

  31 Maj 2006 14:09Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 1586

  problem z instalacją linuksa i windows

  Linux jest świadomy obecności Windowsa. Windows nie bardzo jest świadomy obecności Linuksa, więc lepiej zacząć od Windowsa. Natomiast dla mnie optymalnym rozwiązaniem okazał się Linux, a w nim, na wirtualnej maszynie (VMware) Windows. Może dla Ciebie wygodniej będzie np. zainstalować Linuksa pod VMwarem?...

  03 Sie 2006 23:36Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 2458

  Server. Jak zrobić serwer do internetu? Windows XP.

  W pracowniach szkolnych był instalowany Windows 200 serwer SBS.Czyli Windows 2000 serwer z masą dodatków (serwer ISA, SQL itp. ) w większości przypadków niewykorzystywanych w szkołach.Ja o tym wiem... Ale niestety nie mogłem zainstalować samego systemu, bo tam się przy domyślnej instalacji robiły...

  Sieci, Internet 31 Lip 2006 12:42Odpowiedzi: 6 Wyświetleń: 1907

  Problem z reinstalacją systemu Windows XP na laptopie.

  Musiałem przeinstalować system Windows XP Proffesioal na laptopie, lecz podczas instalacji zawiesił się instalator (no nie całkiem bo komunikaty nadal się zmieniały lecz pasek instalacji stał w miejscu od ok. 2h), więc go zrestartowałem, ale instalator ponownie się uruchomił, lecz nadal w pewnym...

  18 Sie 2006 00:10Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1005

  nie mogę zainstalować windowsa

  Problem wystepuje na samym poczatku instalacji windowsapojawia sie niebieski ekran z napisem "Instalator systemu Windows"i na tym koniec zadnych wiecej napisow i dalej sie nie dzieje.Przy windowsie xp (bez sp) oraz z sp2 to samo, a w przypadku win98 instalacja rusza bez problemu.Mam dysk...

  30 Lip 2009 14:23Odpowiedzi: 20 Wyświetleń: 3009

  Acer Aspire 5930 - komplikacje z instalacja Windows XP

  Po co instalujesz od nowa windows? Wystarczy doinstalować SP3.Po co kasowałeś partycję? Wystarczyłby np. szybki format.Widzę że zadanie instalacji win xp cię przerasta więc jeżeli zrobiłeś tylko to co napisałeś to użyj jakiegoś narzędzia w stylu testdisk odpalonego z bootowalnej płyty do przywrócenia...

  08 Sie 2009 16:21Odpowiedzi: 23 Wyświetleń: 3950

  Litery dysków w instalacji windows

  Microsoft oferuje instalowanie nowego windowsa na stary "nakładka", ale wtedy powstaje windows z błędami i pofragmentowanymi plikami. Niektóre programy mogą nie działać prawidłowo, raczej nie będzie uruchamiał się szybko. Skoro chcesz instalować nowego windowsa widocznie ze starym są problemy. Jeżeli...

  17 Paź 2009 08:19Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 1845

  Instalacja sieciowa WIndows XP

  Otóż miałem to na pracowni ale koleś zrobił to na "odwal się" i nikt nic z tego nie wie. A mnie akurat to ciekawi. W szkole jest jeden serwer (na wszystkie pracownie) i to z niego facet instalował system. Z tego co zdążyłem zauważyć to po starcie systemu w oknie logowania zalogował się on do serwera...

  17 Paź 2009 09:18Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 4371

  Windows 7 na Dell Latitude C600 - luźna pogawędka

  Ostatnio zastanawialem sie czy najnowsze dziecko Microsoftu (Windows 7) jest rzeczywiscie tak malo wymagajacy jak co niektorzy twierdza, wiec postanowilem zainstalowac go na swoim leciwym juz Dell-uParametry della:Procesor: Intel Pentium III 1GHzRam: 512Grafika: ATi Mobility M3 RageDysk:...

  30 Lis 2009 22:17Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 2568

  Koniec z Windows XP na netbookach i ULCPC

  Teraz mi niech ktoś powie, dlaczego statystyka wygląda tak: Windows - 90. 88%Apple Mac OS - 5. 80%Apple iOS - 0. 87%Linux - 1. 13%Android - 0. 09%Symbian 0. 23%RIM Black-Berry - 0. 20%Inne - 0. 82%Dane za maj tego roku -Popieram kolegę Urgon w 100%Wg mnie dlatego że:Windows...

  19 Sie 2012 23:56Odpowiedzi: 74 Wyświetleń: 12882

  Utracone partycje, ponowna instalacja jak odzyskać

  oto co zrobiłem żeby rozjaśnić sprawę:-próbowałem zainstalować linuxa (ubuntu czy kubuntu bez znaczenia)-coś mi się popieprzylo przy dzieleniu partycji (miałem zainstalowany windows 7) i nie mogłem jakby dzielić dysku D (miałem c i d)-postanowiłem zabrać trochę z C i zabrałem 10 czy tam 20 giga...

  17 Lis 2010 22:27Odpowiedzi: 2 Wyświetleń: 1912

  Sterowniki Hp do Windows 7

  Mam problem z instalacją sterowników do drukarki HP 920c. Na stronie producenta nie ma sterowników do WIN7 32BIT (takowego posiadam), ale za to jest opisane jak to zrobić przez Windows Update. Co prawda ściąga mi aktualizacje przez Win Update, ale występuje błąd przy instalacji. Ściągałem także...

  21 Lis 2010 14:28Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 17135

  Nie ma szans na instalacje Windowsa

  Panowie od niedawna jestem szczęśiwym posiadaczem laptopa o nazwie Belinea B. Book 2. 1 i mam z nim problem. Problem tego typu, że nie da się zainstalować systemu Windows XP Home Edition. Na laptopie moim drugim ta płyta instaluje siębez problemu. Słyszałem w nim hałasy dochodzące z napędu DVd to go wymieniłem...

  27 Lis 2010 18:47Odpowiedzi: 11 Wyświetleń: 1765

  Instalacja Windows XP na karcie SD

  Wiem, że to słaby pomysł. Żywotność wydłużę wyrzucając stronicowanie. To jest jednorazowa akcja, która ma na celu "pokazanie" się Klientowi, co to my nie możemy:D A czy jest to czytnik USB, nie wiem na jakiej zasadzie działa. Slot jest wlutowany w płytę:;)Jest to Player sprzętowy pobierający raz...

  16 Lis 2013 18:56Odpowiedzi: 18 Wyświetleń: 14590

  Probelm po instalacji ervice Pack 1 Windows 7

  Przywróciłem system do wcześniejszego stanu, dzięki przywracaniu z płyty, być może był to związane z tym:Instalowałem poprawkę z Windows Update. Po instalacji, nie resetowałem od razu, za jakąś godzinę. Po włączeniu i ładowaniu systemu, zaczął mi sprawdzać pliki 0-337000, przy około 150000 plikach...

  26 Lut 2011 13:06Odpowiedzi: 8 Wyświetleń: 1434

  Win 7, ultimate 2 instalacje i rozne predkosci bootowania.

  Mam pytanie może laickie, jak to jest możliwe że instalując 2 razy ta sama wersję windowsa 7 Ult. mam za drugim razem ok 1 minute więcej w starcie systemu?.Sprzęt to AMD Phenom 965 box. MSI 870A-G54, 8GB ramu kingstona.Dodam że pierwsza instalacja była na świeżym dysku bez partycji,...

  03 Mar 2011 15:15Odpowiedzi: 4 Wyświetleń: 1005

  Jak usunąc instalatora Windows 7 przy starcie Windows

  Witam;)No cóż, zacząłem instalacje systemu Windows 7, po jakichś 10min przerwałem, bo jednak się,, rozmyśliłem'', i teraz przy starcie systemu mam niestety tą opcje instalacji... ;/Jak się jej pozbyć?Liczę na szybką odpowiedz:)Pozdrawiam:)

  03 Lip 2011 15:03Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2239

  Brak Bootmg instalacja windows 7 przez pendrive

  dysk podpięty na sataDodano po 52legalny ze sklepudodaje foto z mojego hddDodano po 4wie ktoś z was ile kosztuje naprawa hdd w częstochowie proszę o szybką odpDodano po 2i dodam że instalacja win 7 zawiesza przy instalator rozpoczyna pracę problem...

  12 Lis 2011 21:57Odpowiedzi: 7 Wyświetleń: 2812

  RAID 0 z 2 Samsungów F3 500GB, wysypany Windows 7, brak dostępu do partycji

  Zwracam się z prośbą o pomoc. Mój problem ma się następująco (przepraszam za niepoprawność składniową/gramatyczną/interpunkcyjną itp ale problem był opisywany na szybko, na GG):sprawa ma się tak, że posiadam RAID0 z 2 Samsungów F3 500GB na płycie Gigabyte MA790FXT-UD5P pasek jest ustawiony...

  13 Lis 2011 19:28

  Instalacja Windows XP. Po restarcie pojawia się czarny ekran. Instalacja stoi.

  mam problem z zainstalowaniem win xp. Wygląda to mniej więcej tak:1. odpalam instalację xp przez wybranie boot z CD.2. w menu instalacji wybieram partycję D(na C mam win 7) potem szybki format3. następuje kopiowanie plików4. Po skopiowaniu plików komputer się restartujeNo i w tym momencie...

  28 Lis 2011 02:13Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 3292

  Asus X53U - nie widzi dysku przy instalacji Win7

  Zaraz sprawdzę jakimś LiveCD. Dodam że przy instalatorze po kliknięciu "Przeglądaj w poszukiwaniu sterowników" otwiera się drzewo, mam tam Dysk Wymienny (w który nie można wejść, pisze że nie jest dostępny) dziwi mnie to o tyle, że żaden pendrive ani nic w tym stylu nie jest podłączony. Jest również...

  05 Gru 2011 22:23Odpowiedzi: 12 Wyświetleń: 4675

  Bluetooth w systemie Windows 7 X64 - nie wykrywa modułu

  Wczoraj kupiłem ten szajs za 19 zł w MM.Na opakowaniu pisze że jest przeznaczony do Windows 7. Ściągnięta w pdf instrukcja obsługi również mówi że Windows 7 zawiera już odpowiednie sterowniki i adapter zainstaluje się automatycznie. Jednak po pomyślnym dodaniu urządzenia pojawia się komunikat błędu...

  25 Sty 2012 03:21Odpowiedzi: 5 Wyświetleń: 2885

  Instalacja Windows Xp Home Premium - nie dobiega do końca

  Mam problem.Otóż jak instaluje Windows Xp Home Premium, wszystko dobrze, szybko i sprawnie działa. W pewnym momencie, przy Instalacji Sieci, pasek stanu zatrzymuje się w połowie. Pomyślałem, że zostawie go tak na jakiś czas, pewnie coś w tej chwili robi.Tak więc zrobiłem. Zostawiłem go...

  22 Sie 2012 19:05Odpowiedzi: 9 Wyświetleń: 1290

  Jak zainstalować windowsa na Acer Extensa 5220?

  Po pierwsze chce przeprosić za nie właściwe miejsce w Forum, ale nie mogłem wybrać komputerów.Witam. mam problem z zainstalowaniem Windowsa na notebooka Acer Extensa 5220.Wiem ze tego typu tematów było dużo na tej i innych stronach.Ale znalazłem w Google jak zainstalować ten Windows:Link ---------->...

  27 Sie 2012 13:50Odpowiedzi: 1 Wyświetleń: 1248

  ASUS/X53TA-SX170V - Instalacja Windowsa XP / pamięciożerna maszyna:(

  Jestem świeżym posiadaczem ASUSA X53TA-SX170V. Przy zakupie brałem pod uwagę testy wydajnościowe i opinie użytkowników. Mam Windowsa 7 home premium.Wydaje mi się, że jak na swoje parametry chodzi bardzo wolno. Długo się odpala i często przy pracy "przestaje reagować" jakby o czymś myślał...

  17 Gru 2012 16:23Odpowiedzi: 19 Wyświetleń: 1911

  Windows 7 - Czarny obraz po instalacji Windows 7

  mbr. exerozmontowanie MBR zajmuje parę sekund, format można zrobić szybki spod instalatora windows

  23 Sty 2013 19:49Odpowiedzi: 13 Wyświetleń: 2553

  Windows 8 - Komputer długo ładuje system

  Chętnie zobaczyłbym pełny raport.Czytam jeszcze raz temat:Po instalacji windowsa i po 1. resecie (kończący instalację)już był taki sam objaw jak na poprzednim dysku.Od kilkunastu dni komputer długo wczytuje system Windows.Czyli od czasu wymiany hdd na ssd jest ten sam problem co z dyskiem...

  06 Wrz 2013 23:10Odpowiedzi: 15 Wyświetleń: 3789

  PG asus p8p67 rev3. 1 - Instalacja Windows 7 na dysku GPT brak UEFI

  Mam następujący problem, jakiś czas temu kupiłem dysk 3TB i początkowo przeniosłem całą zawartość starego dysku (Paragonem disk copy) na nowy większy dysk, odrazu z konwersją do GPT. Wszystko było niby OK ale po 2 dniach zaczęły się jazdy, czyli dziwne zawiechy systemu przy kopiowaniu większych...

  13 Lis 2013 23:39Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2313

  Windows 7: przerwana instalacja z USB

  NETbook Asus X102B z preinst Win8 64bitBez problemu zainstalowałem Ubuntu z pendrive'a (usuwając win8). Potem zainstalowałem Linux Mint (usuwając ubuntu).Teraz próbuję usunąć minta i zainstalować Win7.W obrazie płyty Win7 w katalogu głównym mam katalogi boot, efi, sources, support, upgrade oraz...

  16 Mar 2014 18:18Odpowiedzi: 3 Wyświetleń: 2082

Szybka instalacja Asus Mm19se

Bezpośredni link do pobrania Szybka instalacja Asus Mm19se

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szybka instalacja Asus Mm19se