Szczegółowa specyfikacja Black And Decker Bdpr400 La Rapidroller

Black & Decker BDPR400 LA Rapidroller to szczegółowa specyfikacja cięgien i rolki do rur. Jest ona wyposażona w mocny silnik o mocy 400 W i 6,5 m/min prędkości. Urządzenie ma trzy różne tryby pracy, w tym tryb cięcia, wygięcia i wycinania. Oferuje ono także precyzyjne ustawianie i regulację prędkości i siły. Jest skonstruowane zgodnie z europejskimi normami bezpieczeństwa - w tym zapewniającymi bezpieczeństwo i wygodę pracy. Urządzenie jest wytrzymałe i wygodne w obsłudze, dzięki czemu może być używane do wykonywania różnych prac.

Ostatnia aktualizacja: Szczegółowa specyfikacja Black And Decker Bdpr400 La Rapidroller

Wszystkie pola są wymagane, chyba że zaznaczono inaczej.

Zarejestruj się, aby otrzymywać najnowsze informacje na temat nowych produktów BLACK+DECKER®, ofert specjalnych i wiele więcej.

User Details

Zapisując się, Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z Polityką Prywatności BLACK+DECKER. W każdej chwili możesz zrezygnować z otrzymywania informacji.

Opisywany produkt to wałek malarski popularnej amerykańskiej marki Black&Decker – model Speedroller BDPR400. Mimo stosunkowo wysokiej ceny jak na produkt tego typu (blisko 200 złotych) po jego zakupie mamy zapewnioną gwarancję wygodnego i co najważniejsze wydajnego malowania. Produkt posiada niezwykle prosty system napełniania – wystarczy powoli pociągnąć tłok w celu napełnienia drążka malarskiego.

Ów drążek potrafi pomieścić nawet 650 ml farby! 

Oprócz tego zastosowano specjalny zatrzaskowy system mocowania wałka zapewniający idealną szczelność całego urządzenia. Produkt cechuje się także niezwykłą prostotą (ale jednocześnie solidnością) wykonania. Posiada prostą w odłączaniu obrotową głowicę. Zapewni ona niezwykle precyzyjne malowanie sufitów, czy też trudno dostępnych miejsc typu przestrzeni pod schodami czy okapami dachów. Urządzenie jest niezwykle wydajne – za jednym napełnieniem drążka malarskiego możemy pomalować nawet 14 m2 powierzchni.

Playlista: „wałek malarski Black&Decker Speedyroller„

Dodaj swoje filmy na FotoBudowa. pl

Szczegółowa specyfikacja Black And Decker Bdpr400 La Rapidroller

Bezpośredni link do pobrania Szczegółowa specyfikacja Black And Decker Bdpr400 La Rapidroller

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Szczegółowa specyfikacja Black And Decker Bdpr400 La Rapidroller