Podręcznik uzupełniający do serwisu C Motech Cdm 650

Podręcznik uzupełniający do serwisu C Motech Cdm 650 to kompletny podręcznik, który zawiera wszystkie informacje i instrukcje dotyczące korzystania z tego serwisu. Podręcznik zawiera wszystkie informacje o konfiguracji, instalacji i użytkowaniu urządzenia, a także informacje o jego funkcjach i narzędziach. Zawiera także informacje na temat aktualizacji oprogramowania, konfiguracji sieci i wielu innych ważnych informacji. Podręcznik jest doskonałym narzędziem dla użytkowników, którzy chcą poznać więcej szczegółów dotyczących ich urządzenia i jego konfiguracji.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik uzupełniający do serwisu C Motech Cdm 650

Książki.

Popularne produkty

Książki, Art papiernicze, Zabawki, Gry i puzzle, Audiobooki, Muzyka, Multimedia, Filmy, Kalendarze

Popularne marki

Wydawnictwo naukowe pwn, Cambridge university press, Olesiejuk, Helion, Zielona sowa, Egmont, Pzwl, Clementoni, Wydawnictwo uniwersytetu warszawskiego, Trefl, Edipresse polska

Rekomendcja klientów

Monitorowana jakość obsługi

 • opinie pozytywne: 0
 • opinie neutralne: 0
 • opinie negatywne: 0

Podsumowanie

data aktualizacji oferty: 27. 06. 2017 | zgłoś błąd

copyright © 2005-2023 Sklepy24. pl | made by Internet Software House DOTCOM RIVER

opis

Podręcznik stanowi kompendium wiedzy niezbędnej studentowi kierunków ekonomia, finanse lub zarządzanie, obejmujący podstawową i uniwersalną wiedzę niezbędną studentom pierwszego lub drugiego roku studiów licencjackich oraz pierwszego roku studiów magisterskich jako podręcznik uzupełniający. W sposób przystępny przedstawione zostały fundamentalne dla danych dziedzin zagadnienia: analizy matematycznej, logiki oraz algebry liniowej. Każdy rozdział tematyczny zawiera definicje, twierdzenia niezbędne do zrozumienia tematu oraz rozwiązywania zadań. Zawiera również rozwiązane przykłady z wyjaśnianiami, które pozwalają studentom na pracę własną z bogatym katalogiem zadań na końcu każdego rozdziału. Rozwiązane przykłady dotyczą najbardziej typowych, spotykanych na wszystkich uczelniach zajęciach zadań, których zrozumienie przeprowadzi studenta przez zawiłości matematyki wyższej. Wybór rozwiązanych przykładów, zadań do samodzielnej pracy studenta jest poparty wykształceniem matematycznym oraz kilkudziesięcioletnim doświadczeniem dydaktycznym zespołu autorskiego na wszystkich typach studiów, wspomnianych trzech kierunków. Ostatni, wydzielony rozdział, nawiązuje do zastosowań matematyki w ekonomii, finansach i zarządzaniu, co stanowi walor podręcznika, gdyż najczęściej przykłady zastosowań gubią się w treści poszczególnych rozdziałów innych podręczników. Ułatwi to pracę z podręcznikiem również wykładowcom przedmiotów pokrewnych jak matematyka finansowa, ekonomia matematyczna, makroekonomiczny mikroekonomia lub zarządzanie. Tym samym podręcznik stanowi wsparcie w procesie dydaktycznym również dla wykładowców i prowadzących ćwiczenia.

specyfikacja

Informacje podstawowe
9788380859913Miękka2020polski252DIFIN Spółka Akcyjna

Planeta Ziemia - mój dom Podręcznik uzupełniający do nauki religii w klasach szkoły podstawowej i gimnazjum

Jesteś ciekawy świata?

Chcesz poznawać złożone prawa natury?

Zastanawiasz się, jak pogodzić wiarę w Boga z odkryciami nauki?

Ten podręcznik pozwoli Ci spojrzeć na świat jako na miejsce, gdzie znajduje się Twój dom. Pomoże zrozumieć mechanizmy rządzące ziemskimi procesami, a także dostrzec związek między nauką

i religią, które wcale nie muszą się wzajemnie wykluczać.

Autorzy książki nie chcą mówić Ci, co masz myśleć. Chcą jedynie podpowiedzieć, jak myśleć, aby nie zgubić się w gąszczu teorii oraz zrozumieć świat, w którym przyszło nam żyć.

Jak być chrześcijaninem dziś? Jak być chrześcijaninem, to znaczy: jak zachować wierność temu, co autentycznie chrześcijańskie? Ale jak robić to dziś, to znaczy: jak być chrześcijaninem, traktując na serio to wszystko, co nauki mówią o świecie, o historii, o społeczeństwie? Jak dostrzec dzieło stworzenia w ewoluującym świecie? Czy w Wielkim Wybuchu Pan Bóg wyrzekł swoje wszechmocne 'stań się'? Jak pogodzić zło z dobrocią Stwórcy? Jak rozumieć Biblię w epoce Darwina i Einsteina? Czy etyka ma prawo ingerować w wolność badań naukowych? Czy solidarność wobec planety Ziemi, naszego domu, jest obowiązkiem religijnym i czy religia ma jakiś związek z ekologiczną troską o ten dom? To tylko niektóre pytania, jakie poddaje nam pod rozwagę autor tej książki.

/z przedmowy ks. prof. Michała Hellera/

Derek Sankey jest filozofem na Uniwersytecie w Sydney. W swoich badaniach zajmuje się filozofią nauki, procesami uczenia się i nauczania oraz problemem edukacji nauczycieli szkolnych. Członek licznych krajowych oraz międzynarodowych stowarzyszeń i instytutów edukacyjnych. Niniejsze wydanie książki Planeta Ziemia – mój dom przygotował specjalnie na potrzeby Copernicus Center Press. Książka przeznaczona jest zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli w szkołach podstawowych i gimnazjach, zainteresowanych problemami kultury, religii oraz nauki.

 • Typ: Książka
 • Autorzy: Derek Sankey
 • Wydanie: 2014-08-22
 • Format: 210 / 275 / x
 • ISBN: 9788378861034
 • EAN: 9788378861034
 • Liczba stron: 136
 • Wydawnictwo: COPERNICUS CENTER PRESS
 • Kod ean: 9788378861034

Podręcznik uzupełniający do serwisu C Motech Cdm 650

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik uzupełniający do serwisu C Motech Cdm 650

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik uzupełniający do serwisu C Motech Cdm 650