Podręcznik instalatora Honeywell Lyric T5 W

Podręcznik instalatora Honeywell Lyric T5 W to doskonałe narzędzie dla każdego instalatora chcącego zainstalować i skonfigurować system Lyric T5 W. Podręcznik zawiera szczegółowe wytyczne dotyczące instalacji i konfiguracji systemu, w tym informacje dotyczące podłączania czujników, bezprzewodowych punktów dostępu i innych funkcji. Podręcznik zawiera także instrukcje dotyczące programowania i obsługi systemu, a także informacje na temat jego budowy i działania. Podręcznik jest napisany w sposób przystępny dla instalatorów i pozwala im wygodnie i szybko skonfigurować system. Wykorzystanie tego podręcznika pozwoli instalatorom zaoszczędzić czas i energie podczas instalacji i konfiguracji systemu Lyric T5 W.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik instalatora Honeywell Lyric T5 W

Nowa generacja osprzętu do kabli jednożyłowych SN - pełna zgodność z normą PN-HD 629. 1 S3:2019

06. 02. 2022 minął wydłużony przez Prezesa PKN termin stosowania w ocenie zgodności dla wycofanej w 2019 roku normy PN-HD 629. 1. S2:2006, dotyczącej badania osprzętu kablowego. Zastąpiła ją nowa, dużo bardziej wymagająca norma PN-HD 629. 1 S3:2019.

Jako jedni z pierwszych producentów na rynku posiadamy certyfikaty zgodne z nową normą na osprzęt kablowy SN: hybrydowe mufy przelotowe i zimnokurczliwe głowice napowietrzne i wnętrzowe.

Głowice napowietrzne, wyposażone teraz w 5 kloszy, są przystosowane do pracy w 3 strefie zabrudzeniowej, zapewniając drogę upływu 600 mm. Sezonowany silikon, z którego wykonano głowice, pozwala na wykonanie badań zaraz po montażu osprzętu.

Nasi projektanci zaprojektowali nowe złączki i końcówki kablowe tak, aby maksymalnie ułatwić ich montaż.

Wyposażono je w opatentowany system "steppless", który gwarantuje zerwanie gwintu zawsze na odpowiedniej wysokości. Oznacza to koniec problemów ze szlifowaniem czy ucinaniem wystających pozostałości gwintów.

Jest to duże ułatwienie dla monterów, ponieważ podziemne instalacje kablowe są często wykonywane w bardzo wymagających warunkach. Do złączki kablowej dołączono półprzewodzącą nakładkę osłaniającą śruby i dodatkowo wspomagającą rozkład pola elektrycznego.

Oprócz wysokiej jakości produktów, oferujemy naszym klientom program ENSTO PRO, obejmujący m. in. szkolenie dotyczące prawidłowego montażu osprzętu kablowego. Składa się ono zarówno z części teoretycznej, jak i z praktycznej. Naszym celem jest poprawa jakości prac monterskich i tworzenie relacji z klientami poprzez dzielenie się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Do Państwa rąk oddajemy ponadto bezpłatny "Podręcznik instalatora", który w prosty sposób pokazuje jak poprawnie przygotować kable SN do montażu osprzętu kablowego.

Podręcznik prezentuje również przykłady typowych błędów w instalacji i przygotowaniu kabli, aby unaocznić instalatorom, czego powinni unikać.

Sprawdź nasz nowoczesny osprzęt kablowyZobacz filmy z montażu naszego osprzętu

Zobacz poniższy poradnik dla Honeywell Lyric T6. Wszystkie poradniki na stronie ManualsCat. com mogą być przeczytane całkowicie bezpłatnie. Korzystając z przycisku 'Wybierz język', możesz wybrać język, w którym chciałbyś zobaczyć poradnik.

MANUALSCAT | PL

Pytania i odpowiedzi

Masz pytanie dotyczące Honeywell Lyric T6, ale nie możesz znaleźć odpowiedzi w instrukcji użytkownika? Być może użytkownicy ManualsCat. com mogą pomóc ci w znalezieniu odpowiedzi. Wypełniając poniższy formularz twoje pytanie pojawi się w instrukcji Honeywell Lyric T6. Upewnij się, że opisujesz trudności z Honeywell Lyric T6 tak precyzyjnie, jak tylko możesz. Im bardziej precyzyjne jest twoje pytanie, tym większa szansa na szybsze otrzymanie odpowiedzi od innego użytkownika. Gdy ktoś zareaguje na twoje pytanie zostanie wysłany do ciebie automatyczny e-mail z powiadomieniem.

Zadaj pytanie o Honeywell Lyric T6

Marka:
Honeywell
Produkt:
Termostaty
Model/nazwa:
Lyric T6
Typ pliku:
PDF
Dostępny w językach:
Angielski

Powiązane produkty Honeywell Lyric T6

Komfort

Szeroka gama niezawodnych produktów i rozwiązań w zakresie sterowania ogrzewaniem i chłodzeniem

Bezpieczeństwo

Odkryj naszą ofertę rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa, ochrony życia i domowej instalacji alarmowej

Woda

Kontrola wody zaprojektowana z myślą o instalatorach i użytkownikach

Energia

Współpraca z globalnymi producentami i partnerami w celu dostarczenia rozwiązań do zarządzania energią.

Produkty Resideo stworzą komfortowy dom

Oferując produkty od termostatów po alarmy i rozwiązania w zakresie wody i energii, firma Resideo wykracza poza instalację i wprowadza rozwiązania dla całego domu.

Podręcznik instalatora Honeywell Lyric T5 W

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik instalatora Honeywell Lyric T5 W

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik instalatora Honeywell Lyric T5 W