Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Hb 43b Series

Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Hb 43b Series jest dostępna dla wszystkich urządzeń z serii Bosch HB 43b. Instrukcja szybkiego startu zawiera wszystkie informacje potrzebne do szybkiego i bezproblemowego zainstalowania urządzenia Bosch HB 43b. Instrukcja szybkiego startu zawiera również szczegółowe instrukcje instalacji, w tym kroki dotyczące montażu urządzenia, podłączenia go do sieci elektrycznej, konfiguracji go i wykonania pierwszych testów. Instrukcja ta oferuje również szczegółowe informacje na temat użytkowania urządzenia zgodnie z zaleceniami producenta. Instrukcja ta jest przeznaczona dla wszystkich użytkowników, aby ułatwić im szybkie i bezproblemowe korzystanie z urządzenia Bosch HB 43b.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Hb 43b Series

Szybka i prosta konfiguracja

Dowiedz się, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego wraz ze stacją dokującą i jak ułożyć przewód ograniczający.

Instrukcja instalacji nowszych modeli kosiarek Indego

W naszej instrukcji objaśniamy wszystkie czynności potrzebne do zainstalowania Twojej kosiarki Indego XS, S/S+, M/M+ oraz 350/400, 350/400 Connect. Obejrzyj film lub pobierz naszą instrukcję instalacji jako plik PDF.

Instrukcja instalacji starszych modeli kosiarek Indego

W naszym filmie instruktażowym pokażemy Ci, jak szybko i łatwo zainstalować kosiarkę Indego, Indego 800, 1000 Connect lub 1200 Connect wraz ze stacją dokującą oraz ułożyć przewód ograniczający. Możesz także pobrać instrukcję instalacji w pliku PDF.


Indego – instruktaże wideo

Obejrzyj całą procedurę instalacji nowszych modeli kosiarek Indego tutaj:

Indego – Wideotutoriale

Dowiedz się więcej o funkcjach i konserwacji kosiarek Indego dzięki tym filmom.

Firmware

W przypadku modeli Connect możesz pobrać najnowsze oprogramowanie firmowe bezpośrednio na swoją kosiarkę, korzystając z aplikacji Bosch Smart Gardening.

Instrukcja: Indego XS 300 models

Instrukcja: Indego S/S+ 500 & M/M+ 700


Dealerzy w pobliżu

Wprowadź kod pocztowy, ulicę lub miasto, aby szybko znaleźć najbliższego dealera Bosch.

Infolinia techniczna

Zachęcamy do skontaktowania się z nami, jeśli będziesz mieć pytania na temat stosowania kosiarki Indego.

Inteligentna obsługa z dowolnego miejsca

Zapewnij sobie łatwą obsługę urządzeń Bosch Termotechnika z aplikacją HomeCom Easy. Za pomocą smartfona możesz w dowolnym miejscu i czasie sterować ogrzewaniem, ciepłą wodą czy klimatyzacją Twoim domu.

  • Korzyści z aplikacji
  • Pobierz aplikację
  • Urządzenia współpracujące z aplikacją
  • FAQ

Aplikacja HomeCom Easy jest dostępna dla klimatyzatorów, pomp ciepła, kotłów, elektrycznych podgrzewaczy wody a wkrótce także dla systemów solarnych i wentylacji.

Przejrzysty interfejs umożliwia przegląd temperatury zewnętrznej lub pokojowej, trybu pracy, parametrów technicznych i komunikatów błędu. W przypadku awarii urządzenia automatycznie otrzymasz powiadomienie na swój smartfon.

Z łatwością kontroluj temperaturę w pomieszczeniach

Aplikacja jest intuicyjna i łatwa w użyciu, dzięki czemu zmiana temperatury w pomieszczeniu, wybór trybu pracy lub ustawienie programu czasowego jest niezwykle łatwe.

Klimat w domu dopasowany do Twoich potrzeb

Wybierz harmonogram, który najbardziej pasuje do Twojego stylu życia i dostosuj go do siebie. Z HomeCom Easy jest to łatwe i szybkie.

Zarządzaj zużyciem energii

HomeCom Easy zapewnia raporty zużycia energii za dany okres. Możesz samodzielnie wybrać interesujący Cię okres a tym samym poznasz swój potencjał oszczędzania energii - wykorzystaj go!

Aplikację Bosch HomeCom Easy można pobrać ze strony

Urządzenia współpracujące z aplikacjąGdzie mogę pobrać aplikację?Które mobilne systemy operacyjne są obsługiwane?

Obsługiwany jest zarówno iOS11 lub nowszy, jak i Android 6. 0 lub nowszy.

Czy mogę używać aplikacji na tablecie?

Aplikacja jest zoptymalizowana pod kątem wykorzystania na smartfonach, ale może być również instalowana na tabletach.

Dlaczego muszę się zarejestrować i założyć konto Bosch?

Aby Cię chronić, musimy wiedzieć, że jesteś upoważniony do kontrolowania danego urządzenia. Konta użytkowników gwarantują, że tylko autoryzowani użytkownicy mają dostęp do urządzeń i mogą je kontrolować.

Czy inni członkowie mojej rodziny mogą mieć dostęp do tego samego systemu?

Oczywiście. Każdy, kto chce uzyskać dostęp do systemu, powinien pobrać aplikację, utworzyć konto Bosch i dodać urządzenia do aplikacji.

Jak będą traktowane moje dane osobowe?

Przetwarzamy tylko te informacje, których naprawdę potrzebujemy, aby zapewnić Ci zdalny dostęp do Twoich urządzeń. Więcej informacji znajdziesz w aplikacji w oraz w Internecie Polityka prywatności.

Właśnie się wprowadziłem. Jak usunąć dostęp byłych użytkowników do mojej bramy sieciowej?

Możliwe jest tylko przywrócenie ustawień fabrycznych. Reset spowoduje usunięcie wszystkich informacji zapisanych w bramie sieciowej i usunięcie wszystkich użytkowników sparowanych z bramą sieciową. Można to zrobić wybierając „Urządzenia“ -> „Wybierz urządzenie“ -> i „Przywróć ustawienia fabryczne“ i postępować zgodnie ze wskazówkami w aplikacji.

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Hb 43b Series

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Hb 43b Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja szybkiego startu instalacji Bosch Hb 43b Series