Instrukcja obsługi i katalog części zamiennych Black And Decker Ka170gtl

Instrukcja obsługi i katalog części zamiennych Black And Decker Ka170gtl oferuje szczegółowe instrukcje i wyczerpujący spis części zamiennych dla narzędzi Black and Decker, takich jak piła łańcuchowa Ka170gtl. Przewodnik zawiera dokładne informacje, w tym szczegółowe wyjaśnienia funkcji narzędzia i wytyczne dotyczące jego obsługi. Instrukcja obsługi i katalog części zamiennych Black And Decker Ka170gtl zawiera również informacje dotyczące instalacji, konserwacji i naprawy narzędzia. Przewodnik zawiera również szczegółowe informacje na temat zamawiania części zamiennych i wymiany w razie uszkodzenia.

Ostatnia aktualizacja: Instrukcja obsługi i katalog części zamiennych Black And Decker Ka170gtl

Wybierz swoje urządzenieaby lepiej dobrać część

Black & Decker jest prężnie rozwijającym się koncernem, który istnieje już prawie 100 lat. Z początku zajmowano się różnorodną produkcją niewielkich urządzeń na zamówienie. Dziś głównymi produktami znajdującymi się w ich ofercie są elektronarzędzia tradycyjne, ogrodowe, do malowania, ale także odkurzacze tradycyjne, ręczne oraz mopy parowe. Jakość, jaką prezentuje ta amerykańska firma jest naprawdę wysoka, a więc i godna zaufania.Przez lata marka ta wybudowała sobie odpowiednią renomę stale odnosząc sukcesy aż po dziś dzień. Ponadto Black&Decker jest ściśle związany z dbałością o ochronę zarówno środowiska naturalnego, jak i zdrowia ludzkiego. Jego działania są usprawniane w taki sposób, by oddziaływanie na nie przemysłu było jak najmniejsze. Wszystko jest prowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami oraz normami prawnymi. Od roku 2010 Black & Decker współpracuje z firmą Stanley Works, który jest ogólnoświatowym liderem w produkcji narzędzi ręcznych - nie tylko w USA, ale i na całym świecie. Współpraca ta zaowocowała osiągnięciem czołowego miejsca w sprzedaży powyższej kategorii produktów. Zapoznaj się z ofertą north. pl, która przedstawia różnorodne elementy (oryginalne oraz zamienniki) do wszelkich urządzeń tego producenta.

Obsługa klienta

Nasz serwis terenowy oferuje wsparcie techniczne dla wszystkich produktów TECE. Dzięki naszemu specjalnie wyszkolonemu personelowi zapewniamy wykwalifikowane wsparcie na miejscu lub - nowość - również poprzez zdalną diagnostykę.

 • TECEone-SerwisarrowBack

Konfiguratory

Skonfiguruj swoją rynnę prysznicową, przycisk spłukujący lub swój terminal TECElux zgodnie z własnymi preferencjami i warunkami.  

  Konfigurator TECElux

  Do pobrania

  Chciałbyś się dowiedzieć więcej o firmie TECE lub naszych produktach, lub potrzebujesz informacji szczegółowych? W naszym dziale "do pobrania" znajdziesz wiele dokumentów takich jak broszury, cenniki czy informacje techniczne. Po prostu skorzystaj z funkcji wyszukiwania lub wyszukiwarki, podając indywidualne kategorie.

  Nie znalazłeś dokumentu, jakiego szukałeś? Skorzystaj z naszej bazy produktów lub zamów szukany dokument tutaj

  Broszury

  Wszystko o TECE, naszych produktach i usługach.

  Informacje techniczne

  W tej kategorii znajdziesz dodatkowe dane techniczne naszych produktów.

  Aprobaty i certyfikaty

  Tu możesz pobrać oceny, certyfikaty i świadectwa z badań naszych produktów.

  Cenniki

  W naszych cennikach znajdą Państwo asortyment oferowanych przez nas produktów, ich specyfikację i ceny. 

  Instrukcje montażu

  Informacje i instrukcje dotyczące prawidłowej instalacji i korzystania z produktów TECE.

  Filmy

  Oglądając liczne filmy, dowiesz się więcej o TECE oraz o funkcjach naszych produktów i usług.

  Samsung podejmuje starania w celu wydłużenia żywotności eksploatacyjnej produktów i ograniczania ilości odpadów elektronicznych. Dlatego też wprowadzamy rozwiązania, które ułatwiają naprawę i recykling naszych produktów.

  Europejska legislacja dotycząca ekoprojektu

  Przepisy nowej legislacji Komisji Europejskiej wejdą w życie w 2021 r., a ich celem jest promowanie możliwość naprawy urządzeń i wydłużania żywotności eksploatacyjnej.

  Powyższe ma zastosowanie dla lodówek, pralek i suszarek, pralko-suszarek oraz zmywarek, a także wyświetlaczy elektronicznych, na przykład: telewizorów i monitorów komputerowych.

  Jaki ma to wpływ na Ciebie?

  W Samsung stworzyliśmy zasady minimalizacji wpływu na środowisko — projektując produkty, które zużywają mniej energii — oraz wydajniejszego wykorzystania zasobów.

  Stale dążymy do poprawy efektywności środowiskowej naszych produktów oraz wydłużenia żywotności eksploatacyjnej samych produktów i ich części.

  Aby wspierać wydłużoną trwałość produktów, części zamienne będą dostępne przez dłuższy okres i będą dostarczane w krótszej perspektywie czasowej. Części będą także proste w demontażu i wymianie, aby promować możliwość napraw naszych produktów.

  • Chcę otrzymać instrukcję naprawy mojego produktu Samsung

   Instrukcje napraw są teraz dostępne dla wymienionych wyżej urządzeń gospodarstwa domowego i wyświetlaczy, które będą w sprzedaży na dzień 1 marca 2021 r.

   Pobierz najnowsze Sterowniki, Instrukcje, Oprogramowanie i Firmware.

   Pamiętaj: Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody materialne, obrażenia u ludzi ani jakiekolwiek inne problemy z bezpieczeństwem produktów, których przyczyną są naprawy przeprowadzane niezgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w instrukcjach napraw. Wszelkie uszkodzenia produktów wynikłe z próby przeprowadzenia naprawy (przez jakąkolwiek osobę lub podmiot, inne niż Autoryzowane Centrum Serwisowe Samsung) także nie będą objęte ochroną gwarancyjną.

  • Jestem specjalistą w zakresie napraw urządzeń i chcę otrzymać instrukcje napraw

   Specjalista w zakresie napraw urządzeń to osoba, która potrafi potwierdzić posiadanie niezbędnych kompetencji technicznych oraz stosuje się do postanowień wszelkich oficjalnych przepisów obowiązujących specjalistów w zakresie napraw urządzeń w danym kraju.Specjaliści w zakresie napraw urządzeń muszą się zarejestrować lub zalogować, aby uzyskać dostęp do naszych szczegółowych instrukcji napraw powyższych urządzeń gospodarstwa domowego i wyświetlaczy, które będą w sprzedaży na dzień 1 marca 2021 r. i później.

  • Chcę zamówić części zamienne

   Wyszukiwanie i zakup części zamiennych zaaprobowanych przez Samsung jest bardzo proste.• Chcę zakupić części zamienne, które są powszechnie dostępne.Więcej szczegółowych informacji na temat określonych części zamiennych, dostępnych w sprzedaży dla każdego typu produktów, zamieszczono w pełnym wykazie.Pamiętaj: Samsung nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody materialne, obrażenia u ludzi ani jakiekolwiek inne problemy z bezpieczeństwem produktów, których przyczyną są naprawy przeprowadzane niezgodnie z wytycznymi zamieszczonymi w instrukcjach napraw. Wszelkie uszkodzenia produktów wynikłe z próby przeprowadzenia naprawy (przez jakąkolwiek osobę lub podmiot, inne niż certyfikowany przez Samsung dostawca usług serwisowych) także nie będą objęte ochroną gwarancyjną.

  • Chcę zarezerwować usługę serwisową Samsung

   Dla wszystkich zainteresowanych Samsung oferuje całą gamę usług serwisowych.

  • Chcę dowiedzieć się więcej o zrównoważonym rozwoju

Instrukcja obsługi i katalog części zamiennych Black And Decker Ka170gtl

Bezpośredni link do pobrania Instrukcja obsługi i katalog części zamiennych Black And Decker Ka170gtl

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Instrukcja obsługi i katalog części zamiennych Black And Decker Ka170gtl