Dokumentacja techniczna i instrukcja programowania Frigidaire Fgbd2434pb

Dokumentacja techniczna i instrukcja programowania Frigidaire Fgbd2434pb to oficjalny podręcznik do programowania i użytkowania lodówki Frigidaire Fgbd2434pb. Zawiera wszystkie informacje potrzebne do instalacji, konfiguracji i użytkowania lodówki. Instrukcja zawiera szczegółowe informacje dotyczące ustawień funkcji, czynności konserwacyjnych, opis funkcji i wiele innych informacji. Instrukcja programowania Frigidaire Fgbd2434pb pomoże użytkownikom w pełni wykorzystać wszystkie funkcje lodówki.

Ostatnia aktualizacja: Dokumentacja techniczna i instrukcja programowania Frigidaire Fgbd2434pb

Dokumentacja programu – ogół dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika stworzonej dla określonego programu komputerowego przez jego twórców.

W jej skład wchodzą:

  • dokumentacja użytkownika to opis programu przeznaczony dla jego użytkownika. Składają się na nią np. pliki pomocy, ogólne informacje o programie i jego sposobie obsługi.
  • dokumentacja techniczna jest przeznaczona dla osób, które mogą potrzebować modyfikować program. Zawiera dokładny opis metody działania programu, algorytmów w nim zastosowanych, rozmieszczenia i sposobu działania poszczególnych komponentów itp. Ze względu na swoją naturę jest ona przeznaczona dla programistów, a dla zwykłego użytkownika właściwie niezrozumiała.

Tradycyjnie pisanie dokumentacji jest czynnością wykonywaną przez programistów niechętnie, stąd powstają systemy automatycznego generowania dokumentacji technicznej wprost z kodu źródłowego, np. org/wiki/Doxygen" title="Doxygen">doxygen.

Dokumentacja programu powinna w swojej podstawie zawierać dokumenty piśmiennicze (w języku naturalnym, w formie zrozumiałej dla człowieka, z ang. human readable), choć w zależności od wymagań i rodzaju dokumentacji wskazane może być posiłkowanie się dokumentami niepiśmienniczymi, takimi jak fragmenty kodów źródłowych, wykresy, graficzne reprezentacje algorytmów, zdjęcia interfejsu użytkownika, diagramy przepływu, opisy UML czy XML).

Również użytkownicy niechętnie korzystają z dokumentacji – przypomina o tym stosowany w odpowiedzi na niektóre (zwłaszcza banalne) pytania skrót RTFM.

Zobacz też[edytuj | edytuj kod]

  • system zarządzania dokumentami
  • system kontroli wersji

Linki zewnętrzne[edytuj | edytuj kod]

  • Documentation: EServer Technical Communication Library (biblioteka dokumentacji technicznej). [dostęp 2005-01-17]. [zarchiwizowane z tego adresu (2017-06-06)]. (ang. ).

Klima-Therm Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

04-041 Warszawa, ul. Ostrobramska 101A

tel. +48 22 517 36 00, fax +48 22 879 99 07

NIP: 9562163781

KRS: 0000707159

REGON: 340118385

Dowiedz się, jak napisać dowolną aplikację przy użyciu języka programowania C# na platformie. NET.

Dokumentacja techniczna i instrukcja programowania Frigidaire Fgbd2434pb

Bezpośredni link do pobrania Dokumentacja techniczna i instrukcja programowania Frigidaire Fgbd2434pb

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Dokumentacja techniczna i instrukcja programowania Frigidaire Fgbd2434pb